facebook instagram youtube
FitSchool nauczyciel motywacja lekcja aktywność fizyczna

Nauczyciel wybiera film treningowy,
a uczniowie ćwiczą, naśladując ruchy widoczne na ekranie.

Wyślij zgłoszenie, jeśli chcesz zacząć korzystać
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Przetwarzanie danych
Zgoda na newsletter
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj - Klauzula informacyjna

Po zalogowaniu otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Jak uzyskać bezpłatny dostęp do platformy
FitSchool w 3 prostych krokach?
Obejrzyj film:

FitSchool innowacyjne narzędzie dla nauczycieli
Odtwórz wideo

KROK 1

Placówka oświatowa uzyskuje status Partnera Programu FitSchool

wypełnij Oświadczenie Dyrektora Szkoły/Przedszkola o chęci przystąpienia Placówki Oświatowej do Programu (pobierz)

wyślij skan podpisanego Oświadczenia Dyrektora Szkoły/Przedszkola na adres [email protected]

poczekaj na aktywację konta placówki

KROK 2

Nauczyciel rejestruje indywidualne konto użytkownika

sprawdź czy Twoja szkoła/przedszkole jest Partnerem Programu FitSchool

wypełnij elektroniczny formularz rejestracyjny

dołącz skan Zaświadczenia o współpracy ze szkołą/przedszkolem (pobierz)

poczekaj na aktywację konta indywidualnego

KROK 3

Korzystasz bezpłatnie i bez ograniczeń z treści i narzędzi Platformy FitSchool!

Lista placówek partnerskich:

NazwaMiejscowośćPowiatWojewództwo
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. JANA PAWŁA II W GIŻYCKUGiżyckogiżyckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM.II MORSKIEGO PUŁKU STRZELCÓWGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JAKUBA WEJHERA W GÓRZEGóraWejherowskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM. KPT Ż. W. KAZIMIERZA JURKIEWICZAGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 IM. ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 IM. KPT. STANISŁAWA KOSKOGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MELCHIORA WAŃKOWICZA W CIGACICACHCigacicezielonogórskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. ORŁA BIAŁEGOGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. WOJSK OBRONY POWIETRZNEJ KRAJUGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGOGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 IM. OBROŃCÓW KĘPY OKSYWSKIEJGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. LEONIDA TELIGIGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.UCZESTNIKÓW STRAJKU SZKOLNEGOToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGOGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. BRYG. ANTONIEGO HEDY - SZAREGO W RADOSZYCACHRadoszycekoneckiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJTychyTychyŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W WOLI RADZIĘCKIEJWola RadzięckaBiłgorajskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17TychyTychyŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICHTychyTychyŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 133 IM. ORŁA BIAŁEGO W KRAKOWIEKraków-PodgórzeKrakówMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. MATKI TERESY Z KALKUTYTychyTychyŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ADAMA MICKIEWICZAToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W TYCHACHTychyTychyŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY RUTKIEWICZ WE WZIĄCHOWIE WIELKIMWziąchowo WielkieMilickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKATychyTychyŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45GdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12GdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. BOHATERÓW ZAŁOGI ORP GROMGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM KMDR XAWEREGO CZERNICKIEGO W POGÓRZUPogórzepuckiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KOWNACKIEJ W SKUŁACHSkułygrodziskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 IM. DZIECI ZJEDNOCZONEJ EUROPY W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 8 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W GDAŃSKU IM. PRZYJACIÓŁ ZIEMIGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM.DZIECI ŚWIATA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 79 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. OBROŃCÓW HELUGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 10 IM. POLONII W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 10 - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 IM. BUDOWNICZYCH PORTU PÓŁNOCNEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W OŁAWIEOławaOławskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 IM. STEFANII SEMPOŁOWSKIEJ W SZCZECINIESzczecinSzczecinZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. "BOLESŁAWA PRUSA" W POŚWIĘTNEMGołębieBiałostockiPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 IM. KPT. LEONIDA TELIGI W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 -SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DOROSŁYCH W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DIONIZEGO CZACHOWSKIEGOW STROMCUStromiecbiałobrzeskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. 21 BRYGADY STRZELCÓW PODHALAŃSKICHRzeszówRzeszówPODKARPACKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 IM. JANA PAWŁA II W WAŁBRZYCHUWałbrzychWałbrzychDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁEBIEŃSKIEJ HUCIEŁebieńska HutaWejherowskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. KS. GRZEGORZA PIRAMOWICZA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. DR URSZULI MROCZKIEWICZ W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 IM. ADAMA MICKIEWICZA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM. WOJSKA POLSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W PARSĘCKUParsęckoszczecineckiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 IM. ANDRZEJA STRUGA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W MARGONINIEMargoninchodzieskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKAGiżyckoGiżyckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKAToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 70 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. KPT. Ż. W. OLGIERDA BORCHARDTA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5LubinLubińskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. KAROLA WOJTYŁY W SOSNOWCUSosnowiecSosnowiecŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. PRYMASA TYSIĄCLECIARzeszówRzeszówPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM. KASZUBSKIEJ BRYGADY WOP W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI IM. JANA PARANDOWSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 IM. HETMANA STEFANA CZARNIECKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. GUSTAWA MORCINKA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W GDAŃSKU IM. KMDR PPOR. JANA GRUDZIŃSKIEGOGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 IM. TADEUSZA MAZOWIECKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KORCZAKA W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4 IM. GUSTAWA MORCINKA W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 49 IM. KS. BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI IM. ARMII KRAJOWEJ W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKISłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BAONU "NADBUŻAŃSKIEGO" AK W ŁOCHOWIEŁochówwęgrowskiMAZOWIECKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 10 W WAŁBRZYCHU IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHUWałbrzychWałbrzychDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W GWIZDAŁACHGwizdałyWęgrowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. GEN. STEFANA "GROTA" ROWECKIEGOWrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. LUDWIKA WARYŃSKIEGO W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W TARNOWIETarnówTarnówMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM.STEFANA JARACZA W TARNOWIETarnówTarnówMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARIUSZA ZARUSKIEGOWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII DĄBROWSKIEJWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W CICIBORZE DUŻYMCicibór DużybialskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. WINCENTEGO POLAWrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. KMDRA POR. STANISŁAWA HRYNIEWIECKIEGO W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GRONOWIE GÓRNYMGronowo GórneElbląskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA NIEPOKOJA W ZGIERZUZgierzZgierskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. JANA PAWŁA IIRzeszówRzeszówPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W RZESZOWIERzeszówRzeszówPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 IM. PIOTRA WŁOSTOWICAWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W MAZOWIECKIM CENTRUM NEUROPSYCHIATRII SPECJALNA NR 302Warszawa, OchotaWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 IM. E.PLATER W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 IM. JANA PAWŁA IIWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 IM. II TYSIĄCLECIA WROCŁAWIAWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 IM. BUDOWNICZYCH WROCŁAWIAWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30Wrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGOWrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA TREPCZYKA W MISZEWIEMiszewoKartuskiPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 IM. JANA HEWELIUSZA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 W GDAŃSKU - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANA PAWŁA IIGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 IM. PROF. JANA CZOCHRALSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W TUCHOMIUTuchomKartuskiPOMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W GRÓJCUGrójecGrójeckiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 60 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 57 IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKIWrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 90 IM. PROF. STANISŁAWA TOŁPYWrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANA PAWŁA IIStargardStargardzkiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 37 IM. SZARYCH SZEREGÓW W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
MIEJSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PIEKARACH ŚLĄSKICHPiekary ŚląskiePiekary ŚląskieŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMIChorzówChorzówŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14ChorzówChorzówŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 59 IM. I DYWIZJI PANCERNEJ GEN. STANISŁAWA MACZKA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 IM. DANIELA GABRIELA FAHRENHEITA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 11- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. KAZIMIERZA SOŁTYSIKA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. NOBLISTÓW POLSKICHSzczecinekszczecineckiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. GEN. STANISŁAWA MACZKA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KRÓLA KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. NA BURSZTYNOWYM SZLAKU W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 69 IM GENERAŁA STANISŁAWA SOSABOWSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W GDAŃSKU - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18GdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W LEGNICYLegnicaLegnicaDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ADAMA MICKIEWICZAZłotówZłotowskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 IM. PROF. JERZEGO SAMPA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 1 W GDAŃSKU - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGOGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. JANA PAWŁA II W DĘBICYDębicadębickiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. KS. PROF. ALOJZEGO FRANCISZKA NOSALA W DĘBICYDębicaDębickiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II W NOWYM TARGUNowy TargNowotarskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. JANUSZA KORCZAKATarnobrzegTarnobrzegPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKATarnobrzegTarnobrzegPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W BIEGANOWIEBieganowoWrzesińskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W PETRYKOZACHPetrykozyDziałdowskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3LęborkLęborskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 IM.KAROLA GRZESIKAChorzówChorzówŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4 IM. ERAZMA JÓZEFA JERZMANOWSKIEGO W WIELICZCEWieliczkawielickiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH I MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 75 Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W ŁĘCZNEJŁęcznaŁęczyńskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W GORZKOWIEGorzkówWielickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MACIEJA SZARKA W GRABIUGrabieWielickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZOFII STRYSZOWSKIEJ W JANOWICACHJanowiceWielickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŚWIĘTOCHŁOWICACHŚwiętochłowiceŚwiętochłowiceŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OBROŃCÓW WESTERPLATTE W KOŹMICACH WIELKICHKoźmice WielkieWielickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW.KINGI W PODSTOLICACHPodstoliceWielickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 83 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W SIERCZYSierczaWielickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAPITAN AK JADWIGI BEAUPRE W SYGNECZOWIESygneczówWielickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W WĘGRZCACH WIELKICHWęgrzce WielkieWielickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 IM. ALFA LICZMAŃSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 IM. ZRZESZENIA KASZUBSKO-POMORSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JERZEGO SZANIAWSKIEGO W JADWISINIEJadwisinLegionowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 84 IM. JANA BRZECHWY W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ADAMA MICKIEWICZA W ZAWIERCIUZawiercieZawierciańskiŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 60 IM. POWSTANIA LISTOPADOWEGOWarszawaWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 68 IM. ARTURA OPPMANAWarszawa, ŻoliborzWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 IM. PROF. BOLESŁAWA IWASZKIEWICZAWrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. WANDY RUTKIEWICZWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 81 W GDAŃSKU IM. PROF. MICHAŁA SIEDLECKIEGOGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROSZYNIEDąbroszyngorzowskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. ŚW JANA PAWŁA II W TORUNIUToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W NYSIENysaNyskiOPOLSKIE
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KS.PROF. JÓZEFA TISCHNERA W TARNOWIETarnówTarnówMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. STANISŁAWA STASZICA W GŁOGOWIEGłogówGłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W ELBLĄGUElblągElblągWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W STARACHOWICACHStarachowiceStarachowickiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 319 IM. MARII KANNWarszawa, UrsynówWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 IM POLSKICH NOBLISTEK W WARSZAWIEWarszawa, OchotaWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GOLENIOWIEGoleniówGoleniowskiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 323 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓWWarszawa, UrsynówWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W GŁODOWIEGłodowokościerskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA BRZECHWY W GOLENIOWIEGoleniówGoleniowskiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANNY I ANDRZEJA NOWAKÓW W OŻAROWIEOżarówlubelskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W STARACHOWICACHStarachowiceStarachowickiŚWIĘTOKRZYSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZCHOWIECzchówbrzeskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ZŁOTORYIZłotoryjaZłotoryjskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. HENRYKA BRODATEGO W ZŁOTORYIZłotoryjazłotoryjskiDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W STRZEGOMIUStrzegomświdnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 40BytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM.POLI MACIEJOWSKIEJBytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 W BYTOMIUBytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM.ADAMA MICKIEWICZABytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W ZESPOLE SZKOŁY I PRZEDSZKOLA W CZYŻOWIE SZLACHECKIMCzyżów SzlacheckiSandomierskiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII CURIE SKŁODOWSKIEJLesznoLesznoWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W OKRZEIOkrzejaŁukowskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. JÓZEFA LOMPYBytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23BytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W BYTOMIUBytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GOLENIOWIEGoleniówGoleniowskiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 2 IM. WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGOSzczytnoSzczycieńskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. ORŁA BIAŁEGOSzczytnoSzczycieńskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POLSKICH MATEMATYKÓW ZWYCIĘZCÓW ENIGMY SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGOWarszawa, BiałołękaWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ W WYSZKOWIEWyszkówWyszkowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGOChorzówChorzówŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. GERARDA CIEŚLIKAChorzówChorzówŚLĄSKIE
ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA PODSTAWOWEGO I PRZEDSZKOLNEGO NR 1 W GDAŃSKU - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 87GdańskGdańskPOMORSKIE
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGOWarszawaWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JOANNY KULMOWEJ W KOMAROWIEKomarowoGoleniowskiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDNEJ MAŁEJRudna MałarzeszowskiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W SZEMUDZIESzemudWejherowskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SYBIRAKÓW W RAFAŁÓWCERafałówkabiałostockiPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 218 IM. MICHAŁA KAJKIWarszawa, WawerWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 IM. KS. JULIANA CHROŚCICKIEGOWarszawa, WłochyWarszawaMAZOWIECKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W ROGOŹNICYRogoźnicaBialskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM.KSIĄŻĄT RACIBORSKICHRacibórzRaciborskiŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 STOWARZYSZENIA KULTURY I EDUKACJIWarszawa, BielanyWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 18 IM. JANA BRZECHWY W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 23 IM. ARMII KRAJOWEJ W PŁOCKUPłockPłockMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM.JANA MATEJKI W BOCHNIBochniaBocheńskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. GUSTAWA MORCINKAOrzeszeMikołowskiŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9 - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM.MJRA MIECZYSŁAWA SŁABEGOGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 IM. GEN. JÓZEFA HALLERA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 26GdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 W GDAŃSKU SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91GdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKAMińsk MazowieckiMińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI NR 22 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KAZIMIERZU DOLNYMDąbrówkapuławskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W EŁKUEłkEłckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 222 IM. JANA BRZECHWYWarszawa, WolaWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. BARNIMA I W ŻABNICYŻabnicaGryfińskiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W KUNOWIE IM.JANA BRZECHWYKunowostargardzkiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W MĘDRZECHOWIEMędrzechówdąbrowskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGOCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. MARII DĄBROWSKIEJCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 IM. KPT. Ż. W. K. O. BORCHARDTA W GDYNIGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. HALINY POŚWIATOWSKIEJCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. HENRYKA SIENKIEWICZACzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. LUDWIKA JERZEGO KERNAJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 5 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGOJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKAJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. GUSTAWA MORCINKAJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGOCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W OLSZTYNIEOlsztynOlsztynWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. JERZEGO KUKUCZKIJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SULIKOWIESulikówZgorzeleckiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 IM. ORŁA BIAŁEGOCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 IM. KRÓLOWEJ JADWIGICzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. JANA PAWŁA IIKatowiceKatowiceŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BEŁZY W BIENIĄDZICACHBieniądziceWieluńskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W ZAWIDOWIEZawidówzgorzeleckiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 IM. JERZEGO DUDY-GRACZACzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. OLIMPIJCZYKÓW POLSKICH W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGOCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W OLSZTYNIEOlsztynOlsztynWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 IM. ALEKSANDRA HRABIEGO FREDRYCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W SANDOMIERZUSandomierzSandomierskiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W ANTOLCEAntolkamiechowskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGOPoznańPoznańWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. I ARMII WOJSKA POLSKIEGO W KOSZALINIEKoszalinKoszalinZACHODNIOPOMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KOWNACKIEJ W SAMORZĄDKACHSamorządkiGarwolińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGOLublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA MONIUSZKIŁajskilegionowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35CzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA WYŻYKOWSKIEGO W POLKOWICACHPolkowicepolkowickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓWCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 IM. JANA PAWŁA IICzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W PISARZOWICACH IM.PIASTÓW ŚLĄSKICHPisarzowiceśredzkiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. JANA ZYGMUNTA JAKUBOWSKIEGO W PŁOCKUPłockPłockMAZOWIECKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W SUCHEJSuchabiałobrzeskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. STANISŁAWA STASZICA W DĄBROWIE GÓRNICZEJDąbrowa GórniczaDąbrowa GórniczaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM. M. KONOPNICKIEJCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO W WYDMINACHWydminyGiżyckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 171 IM. STANISŁAWA STASZICAWarszawa, WesołaWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 IM. ARMII KRAJOWEJCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W BYTOWIEBytówBytowskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W PUŁAWACHPuławyPuławskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PUŁAWACHPuławyPuławskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W BYTOWIEBytówBytowskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO POLA W STAWISZYNIEStawiszynKaliskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BRZEŹNICY- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W BRZEŹNICYBrzeźnicaWadowickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W BUKWAŁDZIEBukwałdOlsztyńskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARCINA BIEMA W OLKUSZUOlkuszOlkuskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIECzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. JANA MARCINA SZANCERACzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 IM. S.ŻEROMSKIEGOCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JELENIEJ GÓRZEJelenia GóraJelenia GóraDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGOCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIEOlsztynOlsztynWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W OLSZTYNIEOlsztynOlsztynWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO W GOSTKOWIEGostkowoBytowskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIMPiotrków TrybunalskiPiotrków TrybunalskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W STARYM DŁUTOWIEStare DłutowoDziałdowskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W SYCOWIESycówoleśnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WISZNIOWIEWiszniówHrubieszowskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA W KOMORNIKACHKomornikiPoznańskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA IIPiszPiskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. PROF. RUDOLFA RANOSZKAJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGOJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 IM. JANA BRZECHWYJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WOJSKA POLSKIEGOJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ W CHOJNOWIEChojnówlegnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. SZARYCH SZEREGÓW W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIMPiotrków TrybunalskiPiotrków TrybunalskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SIEDLCACHSiedlceSiedlceMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W SUCHANIUSuchańStargardzkiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W STRZELCACHStrzelceświdnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA MARUSARZAWojciechówLubelskiLUBELSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INTEGRACYJNA IM. JANA PAWŁA II W RADOMIURadomRadomMAZOWIECKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MIESZKA I W RADOMSKURadomskoRadomszczańskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 90 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W CZECHACHCzechyZduńskowolskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. TADEUSZA KOSCIUSZKI W GORZOWIE WLKP.Gorzów WielkopolskiGorzów WielkopolskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W DOLICACHDoliceStargardzkiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. JANA BOSKO W SKAWIE ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ FILIALNĄ W SKAWIESkawaNowotarskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA SYGIETYŃSKIEGO W BUKOWCU OPOCZYŃSKIMBukowiec OpoczyńskiOpoczyńskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W OGONOWICACH IM. ARMII KRAJOWEJOgonowiceOpoczyńskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH ODKRYWCÓW I PODRÓŻNIKÓW W KOBIERZYCACHKobierzyceWrocławskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEONA KĄKOLA W GRZYBNIEGrzybnoKartuskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KOCHANOWSKIEGOZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PAKOSŁAWIUPakosławRawickiWIELKOPOLSKIE
SZKOLA PODSTAWOWA NR 1 IM.GEN. FRANCISZKA KLEEBERGAZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA PAWLIKA W CZARNYM BORZECzarny BórWałbrzyskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 49 IM. J.KUSOCIŃSKIEGOCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 IM. GEN. W.SIKORSKIEGOCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W DANISZYNIEDaniszynOstrowskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W LASKOWICACHLaskowiceŚwieckiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W SŁUPNIESłupnoWołomińskiMAZOWIECKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W HULCZUHulczeHrubieszowskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA TAK IMIENIA IRENY SENDLEROWEJOpoleOpoleOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W DZIERŻONIOWIEDzierżoniówdzierżoniowskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KOSZALINIEKoszalinKoszalinZACHODNIOPOMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W KRYSIAKACHKrysiakiOstrołęckiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANUSZA KORCZAKASochaczewsochaczewskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 14 IM. BOHATERÓW WARSZAWY W WARSZAWIEWarszawa, UrsusWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.LECHA ALEKSANDRA KACZYŃSKIEGO W CHEŁCHACHChełchyEłckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZIEMI WARMIŃSKIEJ W BISZTYNKUBisztynekBartoszyckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W STRADUNACHStradunyEłckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. ARKADEGO FIEDLERAToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. BRONKA CZECHA W JELENIEJ GÓRZEJelenia GóraJelenia GóraDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W JAWORZNIEJaworznoJaworznoŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIEToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. STANISŁAWY JAWORSKIEJToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. WANDY SZUMANToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. JANA PAWŁA II Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I SPORTOWYMIPolicePolickiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939ToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SIENNICYSiennicamińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM.KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W PIASECZNIEPiasecznoPiaseczyńskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W BIBICACHBibicekrakowskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KSIĘDZA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA W JAZGARZEWIEJazgarzewpiaseczyńskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGOBiłgorajBiłgorajskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. JANA PAWŁA II W OLEŚNICYOleśnicaOleśnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.EWY KRAUZE W PIASECZNIEPiasecznoPiaseczyńskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W BIAŁOŁĘCEBiałołękagłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W KAZIMIERZU DOLNYM SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGOKazimierz DolnypuławskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. GEN.WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W ŚWIDNIKUŚwidnikŚwidnickiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI IM. MARII KONOPNICKIEJNowa WieśGrudziądzkiKUJAWSKO-POMORSKIE
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W GDAŃSKU SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 78GdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŚWIDNICYŚwidnicaświdnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W SIEDLISKUSiedliskoNowosolskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. JANA WYŻYKOWSKIEGOLubinlubińskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. L. ZAMENHOFACzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 IM. JULIANA TUWIMAJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. UNICEF W KOSZALINIEKoszalinKoszalinZACHODNIOPOMORSKIE
SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W KOSZALINIEKoszalinKoszalinZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. 1 WARSZAWSKIEJ DYWIZJI PIECHOTY W LEGIONOWIELegionowoLegionowskiMAZOWIECKIE
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGOToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW MONTE CASSINO W REMBIESZYCACHRembieszycejędrzejowskiŚWIĘTOKRZYSKIE
GDYŃSKA SZKOŁA SPOŁECZNAGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM. SZARYCH SZEREGÓW W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWY ŁAKOMIK W CZELADZICzeladźBędzińskiŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W CZELADZICzeladźBędzińskiŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W RAJBROCIERajbrotBocheńskiMAŁOPOLSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO W LIPNICY MUROWANEJLipnica MurowanabocheńskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARIANA REJEWSKIEGO W BIAŁYCH BŁOTACHBiałe BłotabydgoskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. STEFANA BATOREGO W ZAMOŚCIUZamośćZamośćLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W BOLESŁAWCU IM. KORPUSU OCHRONY POGRANICZABolesławiecWieruszowskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KRAŚNIKUKraśnikkraśnickiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.ŚW. KINGISanokSanockiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 IM. JANA III SOBIESKIEGOWrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. OFIAR STALAGU VIII C W ŻAGANIUŻagańżagańskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEBIESZCZANACHNiebieszczanySanockiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. HENRYKA JORDANAJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. ZIEMI ŚLĄSKIEJJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. MARII KONOPNICKIEJJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WĘGORZEWIEWęgorzewoWęgorzewskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. POLSKICH NOBLISTÓWCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 IM. ZYGMUNTA ŁĘSKIEGOCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W MOKREMMokreGrudziądzkiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 IM. JANA BRZECHWYWrocław-Stare MiastoWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA BRONIEWSKIEGO "ORSZY" W WAŁDOWIE SZLACHECKIMWałdowo SzlacheckieGrudziądzkiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SOSNOWICYSosnowicaparczewskiLUBELSKIE
DOLNOŚLĄSKA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 4 PRZY SZPITALU REHABILITACYJNYM HEMATOLOGICZNYM "ORLIK" W KUDOWIE-ZDROJUKudowa-ZdrójkłodzkiDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W GOCZAŁKOWIEGoczałkówświdnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W MYCIELEWIEMycielewonakielskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SPECJALNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PUCKU W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM W PUCKUPuckpuckiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. BIELSKIEGO W BIAŁEJBiałapajęczańskiŁÓDZKIE
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANA PAWŁA II WE WRZEŚNIWrześniaWrzesińskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KOWALIKowala DrugaopolskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 IM. ZASŁUŻONYCH LUDZI MORZA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W POGORZELIPogorzelGołdapskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97Warszawa, MokotówWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGOKoźmin WielkopolskiKrotoszyńskiWIELKOPOLSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KOKOSZKOWACHKokoszkowyStarogardzkiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W LEŚNIOWIE WIELKIMLeśniów WielkizielonogórskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RATOWNIKÓW GÓRSKICH W KARPACZUKarpaczkarkonoskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W BRASZOWICACHBraszowiceZąbkowickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W DAMIENICACHDamieniceBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. JANA PAWŁA II W NIESZKOWICACH MAŁYCH SZKOŁA PODSTAWOWA W NIESZKOWICACH MAŁYCHNieszkowice MałeBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W BOGUCICACH SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUCICACHBoguciceBocheńskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA BEMA W POGWIZDOWIEPogwizdówBocheńskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W DĄBROWICYDąbrowicaBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH W PROSZÓWKACH SZKOŁA PODSTAWOWA W PROSZÓWKACH IM. KSIĘDZA JÓZEFA SKWIRUTAProszówkiBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W ŁAPCZYCY SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ŁAPCZYCYŁapczycaBocheńskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W WĘGIERSKU IM.JÓZEFA SOŁTYKIEWICZAWęgierskGolubsko-dobrzyńskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W PUSTELNIKUPustelnikMińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FRYDERYKA CHOPINA W SANNIKACHSannikiGostynińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. DR. HENRYKA JORDANAŁódź-GórnaŁódźŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGOŁódźŁódźŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 IM. JANA MATEJKIŁódź-BałutyŁódźŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. MELCHIORA WAŃKOWICZAŁódź-BałutyŁódźŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 173 IM. ŻOŁNIERZY DYWIZJI KOŚCIUSZKOWSKIEJŁódźŁódźŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA IIUjściepilskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W STROJCUStrojecoleskiOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W BUCZKUBuczekłaskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA SPORTOWA NR 6 IM. JANA PAWŁA II Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BRANIEWIEBraniewobraniewskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ALFREDA SZKLARSKIEGO W MYSŁOWICACHMysłowiceMysłowiceŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. KAROLA MIARKI W MYSŁOWICACHMysłowiceMysłowiceŚLĄSKIE
PIERWSZA SZKOŁA SPOŁECZNA PODSTAWOWA IM.DZIECI ZJEDNOCZONEJ EUROPYGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 IM. TONY'EGO HALIKAToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W NURZENurOstrowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W WOLI GORYŃSKIEJWola GoryńskaradomskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W UWIELINACHUwielinypiaseczyńskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA MATEJKI W PRUSZCZU GDAŃSKIMPruszcz GdańskiGdańskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KOZŁOWIEKozłówradomskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 5 IM. GRYFITÓW W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W PRZEDMOŚCIUPrzedmościegłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W SULECHOWIESulechówZielonogórskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. STANISŁAWA LIGONIAKatowiceKatowiceŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGOKatowiceKatowiceŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 59 IM. JANA MATEJKIKatowiceKatowiceŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. F. KLEEBERGA W WOLI GUŁOWSKIEJWola GułowskałukowskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W WIDEŁCEWidełkaKolbuszowskiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PŁKA STANISŁAWA KRÓLICKIEGO W IZABELINIEHornówekWarszawski ZachodniMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI IM. ZWIĄZKU ORŁA BIAŁEGO W DĄBROWIE GÓRNICZEJDąbrowa GórniczaDąbrowa GórniczaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W PIŁAWIE GÓRNEJPiława GórnadzierżoniowskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1918/1919 W ZDZIECHOWIEZdziechowaGnieźnieńskiWIELKOPOLSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOPIENNIKU NADRZECZNYMŁopiennik NadrzecznyKrasnostawskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGO W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁUBNIEŁubnobytowskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. KS. PRAŁATA KONRADA SZWEDY W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 28GdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. JANUSZA KORCZAKARuda ŚląskaRuda ŚląskaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 IM. ALOJZEGO SZEWCZYKA W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W WĘGROWIEWęgrówWęgrowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 W DĄBROWIE GÓRNICZEJDąbrowa GórniczaDąbrowa GórniczaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 IM. WOJCIECHA KORFANTEGOKatowiceKatowiceŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. 7 PUŁKU UŁANÓW LUBELSKICH W CYCOWIECycówłęczyńskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W PNIEWACHPniewySzamotulskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W GAWLIKACH WIELKICHGawliki WielkiegiżyckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W BEŁŻYCACHBełżyceLubelskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TYSIĄCLECIA PAŃSTWA POLSKIEGO W KRUSZWICYKruszwicainowrocławskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRZYJACIÓŁ ZIEMI W MARZĘCICACHMarzęcicenowomiejskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZIELONCEZielonkatucholskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W LIPIULipieNowosądeckiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W ROZTOCE-BRZEZINACHRoztoka-BrzezinyNowosądeckiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ZAWADCEZawadkaLimanowskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEŚNIKÓW POLSKICH W JENIŃCUJeniniecgorzowskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W DUBINIEDubinRawickiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W MASANOWIEMasanówOstrowskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ONUFREGO KOPCZYŃSKIEGO W CZERNIEJEWIECzerniejewoGnieźnieńskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIKTORA KAJIBiałośliwiePilskiWIELKOPOLSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W KRZEWICYKrzewicaBialskiLUBELSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA KRYSIŃSKIEGO W RUDNIKACHRudnikibialskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W PRUSZCZU GDAŃSKIMPruszcz GdańskigdańskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEONA FILCKA W ŚWIERCZYNKACHŚwierczynkiToruńskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W SIECHNICACHSiechniceWrocławskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W NOWEJ SARZYNIENowa SarzynaLeżajskiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W OLEŚNICYOleśnicaOleśnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W OLEŚNICYOleśnicaOleśnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W ŁAPANOWIEŁapanówBocheńskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W KRÓLIKU POLSKIMKrólik PolskikrośnieńskiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. J. BEMARzekuńostrołęckiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W OTŁOWCUOtłowiecKwidzyńskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 23 IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERAJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWAWrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZYTNICYSzczytnicabolesławieckiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W CZERSKUCzerskChojnickiPOMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WINCENTEGO WITOSA W POKOJUPokójnamysłowskiOPOLSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BAGNACHBagnySokólskiPODLASKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. JANA PAWŁA II WE WROCŁAWIUWrocław-Stare MiastoWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICHInowrocławInowrocławskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA WOJTYŁY W ROTMANCERotmankaGdańskiPOMORSKIE
"ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIKWarszawa, WawerWarszawaMAZOWIECKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUÑA W KRAKOWIEKraków-Nowa HutaKrakówMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. BOHATERÓW 27 PUŁKU PIECHOTY W RZESZOWIERzeszówRzeszówPODKARPACKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BZINICY STAREJBzinica StaraoleskiOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA III SOBIESKIEGORzeszówRzeszówPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. HENRYKA SŁAWIKAJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MICHAŁA POLESKIEGO W ROKITNIE SZLACHECKIMRokitno SzlacheckiezawierciańskiŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W LEGIONOWIELegionowolegionowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGOLisewo KościelneInowrocławskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO BURKA W GAŁKOWICACHGałkowicesandomierskiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. JANA PAWŁA IIInowrocławInowrocławskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGOGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. PANNY MARYIInowrocławInowrocławskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W SZALEJOWIE GÓRNYMSzalejów GórnykłodzkiDOLNOŚLĄSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA "EUROPEJSKA SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI"Warszawa, BiałołękaWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓWToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
"STRUMIENIE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIKJózefówOtwockiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA "AKADEMIA SOWARD"CzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. LUCJANA CYLKOWSKIEGOGdyniaGdyniaPOMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHGogolewoTczewskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W DRUGNIDrugniaKieleckiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO PRZYBYSZEWSKIEGO W BEBELNIEBebelno-WieśwłoszczowskiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W OGORZELCZYNIEOgorzelczynTureckiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. JANUSZA KORCZAKA W GIŻYCKUGiżyckoGiżyckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 IM.KSIĄŻĄT OPOLSKICHOpoleOpoleOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRONISŁAWA SOKOŁAOlszewnica StaralegionowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGOSkrzeszewlegionowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYMONKOWIESzymonkówKluczborskiOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W SKAŁĄGACHSkałągikluczborskiOPOLSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MIERKOWIEMierkówŻarskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM.ORLĄT LWOWSKICH W TARNOWIETarnówTarnówMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM.GEN.JÓZEFA BEMA W TARNOWIETarnówTarnówMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JÓZEFA WYBICKIEGOMińsk MazowieckiMińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RYSZARDA WYRZYKOWSKIEGO W BEŁDOWIEBełdówZgierskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICHChorzówChorzówŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 IM. SPORTOWCÓW HAJDUCKICHChorzówChorzówŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 354 IM. ADAMA ASNYKAWarszawa, Praga-PółnocWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 312 IM. EWY SZELBURG-ZAREMBINYWarszawa, Praga-PołudnieWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 280 IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO W WARSZAWIEWarszawaWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8LęborkLęborskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 IM. GEN. ELŻBIETY ZAWACKIEJToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM.MIKOŁAJA KOPERNIKABytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGOBytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33BytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W KOLUSZKACHKoluszkiŁódzki WschodniŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45BytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. JANA III SOBIESKIEGOBytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM. WACŁAWA KUCHARABytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOSIŃCUŁosiniectomaszowskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 34 IM. IRENY SENDLEROWEJ W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PŁOCKUPłockPłockMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W CHOMĘCICACHChomęcicePoznańskiWIELKOPOLSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HANSA CHRISTIANA ANDERSENA W RADOMIURadomRadomMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO W BRZEZINACHBrzezinyBrzezińskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ZDOBYWCÓW PRZESTWORZYCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. BOLESŁAWA CHROBREGOCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PLISKOWOLIPliskowolastaszowskiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIEJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKICzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5Starogard GdańskistarogardzkiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 IM. ADAMA MICKIEWICZA W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 12, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
II PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA ZESPOŁU OŚWIATOWO-KONSULTACYJNEGO "PROFESOR" SP. Z O.O.PłockPłockMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 IM. POR. MICHAŁA BRZESKIEGOCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 IM. MAŁEGO POWSTAŃCACzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W RADOMIURadomRadomMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W JEŻACHJeżepiskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W PACANOWIEPacanówBuskiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIMPiotrków TrybunalskiPiotrków TrybunalskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. PROF. JANA MIODKAJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GORZOWIE WLKP.Gorzów WielkopolskiGorzów WielkopolskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. WOJSKA POLSKIEGO W GORZOWIE WLKP.Gorzów WielkopolskiGorzów WielkopolskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. TRYBUNAŁU KORONNEGO W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIMPiotrków TrybunalskiPiotrków TrybunalskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. BOHATERÓW 12 KOŁOBRZESKIEGO PUŁKU PIECHOTY W GORZOWIE WLKP.Gorzów WielkopolskiGorzów WielkopolskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W CHOJNIEChojnoRawickiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43BytomBytomŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. JERZEGO KUKUCZKIPoznańPoznańWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANUSZA KORCZAKA W JUGOWICACHJugowicewałbrzyskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI PODŁĘŻNEJWola PodłężnaKonińskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŻOŁNIERZY Z MONTE CASSINO W POLANICY-ZDROJUPolanica-ZdrójKłodzkiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 IM. STANISŁAWA STASZICA W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA LIPOWE POLE SKARBOWELipowe Pole SkarboweskarżyskiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 273 IM. DR. ALEKSANDRA LANDY W WARSZAWIE, SZKOŁA FILIALNA W WARSZAWIE IM. ZYGMUNTA SOKOŁOWSKIEGOWarszawa, BielanyWarszawaMAZOWIECKIE
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TWÓRCÓW LUDOWYCH W KUCZKOWIEKuczkówpleszewskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. DOMINIKA MAJA W ZARASZOWIEZaraszówlubelskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIELNEJDzielnaOpoczyńskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM.ŚW.STANISŁAWA KOSTKICzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
POZYTYWNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA WE WSZEMBORZUWszembórzWrzesińskiWIELKOPOLSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARD. KAROLA WOJTYŁYKozyBielskiŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA AMS WE WROCŁAWIUWrocławWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 1 PUŁKU SZWOLEŻERÓW JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W MALCANOWIEMalcanówotwockiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W RZESZOWIERzeszówRzeszówPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA AKADEMIA DOBREJ EDUKACJI IM. CZESŁAWA NIEMENA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM W JAROCINIEJarocinJarocińskiWIELKOPOLSKIE
MORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA DOBY W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM.JÓZEFA LOMPYChorzówChorzówŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 W GDYNIGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W CHOJNICACHChojniceChojnickiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POR. TADEUSZA JANECZKO W SYPNIEWIESypniewoZłotowskiWIELKOPOLSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA "OLIMPIJCZYK" W GDAŃSKU Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMIGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 6 SZKOŁA PODSTAWOWA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NR 94 IM. HANZY W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM. JANA BRZECHWY W SOSNOWCUSosnowiecSosnowiecŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W OPOCZNIEOpocznoopoczyńskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KS WACŁAWA RABCZYŃSKIEGO W WASILKOWIEWasilkówBiałostockiPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. IZABELI BRANICKIEJ W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KSIĄŻĄT MAZOWIECKICH W PŁOCKUPłockPłockMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W CHWIRAMIEChwiramWałeckiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 391 IM. MACIEJA ALEKSEGO DAWIDOWSKIEGO PS. "ALEK"Warszawa, ŻoliborzWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 57 IM. JANA KOCHANOWSKIEGOLublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 384 IM. STANISŁAWA STASZICAWarszawaWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. FRYDERYKA CHOPINALublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ZIEMI CHEŁMIŃSKIEJ W PODWIESKUPodwieskChełmińskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W DZIERŻONIOWIEDzierżoniówdzierżoniowskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W DRĄŻNEJDrążnasłupeckiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 81 IM. WANDY RUTKIEWICZWrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. GEN. STANISŁAWA MACZKAWrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JÓZEFA MACKIEWICZAWrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. JERZEGO KUKUCZKI W MIKOŁOWIEMikołówMikołowskiŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA IIMińsk MazowieckiMińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 363 IM. PROF. WITOLDA DOROSZEWSKIEGOWarszawa, BemowoWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GŁOGOWIEGłogówgłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W PABIANICACHPabianicePabianickiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W PABIANICACHPabianicePabianickiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. GENERAŁA MARIUSZA ZARUSKIEGO W USTCEUstkaSłupskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W SIECHNICACHSiechniceWrocławskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI NR 5 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W GOLENIOWIEGoleniówGoleniowskiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMIChorzówChorzówŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W BRODNICYBrodnicaBrodnickiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 IM. JANA MATEJKICzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGOCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. ADAMA MICKIEWICZACzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM.BOLESŁAWA CHROBREGOCzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 IM. OBROŃCÓW WESTERPLATTE W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. KS. JÓZEFA SZAFRANKABytomBytomŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 IM. STEFANA BANACHA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W SZCZECINIESzczecinSzczecinZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 IM. KAPITANA ŻEGLUGI WIELKIEJ TADEUSZA ZIÓŁKOWSKIEGOGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.ORŁA BIAŁEGO W CHOTOMOWIEChotomówLegionowskiMAZOWIECKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W RADOMIURadomRadomMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NR 9 IM. ADAMA MICKIEWICZA W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 36 IM. CZESŁAWA MIŁOSZA W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI NR 23 IM. GÓRNICZEGO STANU W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7LęborkLęborskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. HUGONA DIONIZEGO STEINHAUSAWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA PAWŁA II W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. DR KAZIMIERZA KARASIEWICZA W TUCHOLITucholaTucholskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W TRZEBINITrzebiniachrzanowskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGOInowrocławinowrocławskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ZALASEWIEZalasewoPoznańskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W CZESTKOWIECzestków BŁaskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. PROF. GERARDA LABUDYLuzinoWejherowskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W BYTOWIEBytówBytowskiPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ -SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W PRUSZCZU GDAŃSKIMPruszcz GdańskiGdańskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA ADAMA DE GARNIER W GŁĘBOWICACHGłębowicewołowskiDOLNOŚLĄSKIE
JOY PRIMARY SCHOOLWarszawa, WilanówWarszawaMAZOWIECKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA "UKRYTY DAR" W DĘBICYDębicadębickiPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 W GDAŃSKU SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 63 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W LESZNIE GÓRNYM IM. JANA BRZECHWYLeszno GórneżagańskiLUBUSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LIDZBARKU WARMIŃSKIMLidzbark WarmińskiLidzbarskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA AKADEMIA DOBREJ EDUKACJI W PRUSZCZU GDAŃSKIMPruszcz GdańskiGdańskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W JONINACHJoninytarnowskiMAŁOPOLSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W STARACHOWICACHStarachowiceStarachowickiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PIASECZNIEPiasecznoPiaseczyńskiMAZOWIECKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWABiłgorajBiłgorajskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRANOWICACHDobranowiceWielickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 13, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W KOSAKOWIEKosakowoPuckiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ŚW. JANA PAWŁA IIZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO W LESZNIELesznoLesznoWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA WESOŁA GÓRAPoznań-Stare MiastoPoznańWIELKOPOLSKIE
AUTONOMICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GDYNIGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI NR 7 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. MAŁGORZATY DYDEK W ZĄBKACHZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA HEVELIUS W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 W RZESZOWIERzeszówRzeszówPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 403Warszawa, WolaWarszawaMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE NR 74 MAŁY PIEKARCZYKWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 61 GAJOWICKIE SKRZATYWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 4Wrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 121 ZIELONE PRZEDSZKOLEWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 6 NAD ODRĄWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 66 BAJKOLANDIAWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
BAJKOWY DOMEK PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
GMINNE PRZEDSZKOLE MARZEŃ I TALENTÓW W DOBROSZYCACHDobroszyceoleśnickiDOLNOŚLĄSKIE
GMINNE PRZEDSZKOLE NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIMSępólno KrajeńskieSępoleńskiKUJAWSKO-POMORSKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE "MALI ODKRYWCY" W EŁKUEłkEłckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE "NIEZAPOMINAJKA" W EŁKUEłkEłckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE "SŁONECZNA ÓSEMKA" W EŁKUEłkEłckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 2Mszana DolnaLimanowskiMAŁOPOLSKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 23KatowiceKatowiceŚLĄSKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 5 W ZAMBROWIEZambrówZambrowskiPODLASKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 5 W PUŁAWACHPuławyPuławskiLUBELSKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 58KatowiceKatowiceŚLĄSKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 62KatowiceKatowiceŚLĄSKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 60KatowiceKatowiceŚLĄSKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 85KatowiceKatowiceŚLĄSKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 82 IM. DZIECI Z LESZCZYNOWEJ GÓRKIKatowiceKatowiceŚLĄSKIE
MORSKIE PRZEDSZKOLE W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "MALI ODKRYWCY" W WAŁBRZYCHUWałbrzychWałbrzychDOLNOŚLĄSKIE
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE GALICYJSKIE W NOWYM SĄCZUNowy SączNowy SączMAŁOPOLSKIE
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE FUNDACJI POMOCY BIEDNYM DZIECIOM "UT UNUM SINT"ŚwidnicaświdnickiDOLNOŚLĄSKIE
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MAŁE MISIESzczawno-ZdrójwałbrzyskiDOLNOŚLĄSKIE
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MUZYCZNO-JĘZYKOWE "MAŁY SKARB"GdańskGdańskPOMORSKIE
NIEPUBLICZNE ULUBIONE PRZEDSZKOLEZabrzeZabrzeŚLĄSKIE
POZYTYWNE PRZEDSZKOLE UNIWERSYTECKIE W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-JĘZYKOWE W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE IM. KUBUSIA PUCHATKAKudowa-ZdrójKłodzkiDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE IM."PRZYJACIÓŁ BAJEK"WojkowiceBędzińskiŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE INTEGRACYJNE NR 32 "TĘCZOWA DOLINA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE INTEGRACYJNE NR 5 IM. MISIA USZATKA W LEGIONOWIELegionowolegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE INTEGRACYJNE NR 8 "ZAMEK SKARBÓW" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 "ZACZAROWANY OGRÓD" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYMGiżyckoGiżyckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 10 "ŚWIAT FANTAZJI" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 10BytomBytomŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 10LegionowolegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 11 "CALINECZKA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 12 "NIEZAPOMINAJKA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 11 W LEGIONOWIELegionowoLegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 12BytomBytomŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 13 IM. JULIANA TUWIMA W BĘDZINIEBędzinbędzińskiŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 15 "KOLOROWY WIATRACZEK" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 15 IM. CZESŁAWA JANCZARSKIEGOToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 16BytomBytomŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 16 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGOToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 18 W BYTOMIUBytomBytomŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 19 "SŁUPSKIEGO CHŁOPCZYKA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2BytomBytomŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 IM. KUBUSIA PUCHATKA W STARACHOWICACHStarachowiceStarachowickiŚWIĘTOKRZYSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 21SłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 25 "KUBUŚ PUCHATEK" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 23 W OLSZTYNIEOlsztynOlsztynWARMIŃSKO-MAZURSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 23 "PROMYCZEK" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 24 "SŁUPSKI NIEDŹWIADEK SZCZĘŚCIA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 29BytomBytomŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 31 "BAJKOWA KRAINA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3 IM.KUBUSIA PUCHATKABytomBytomŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3 IM. BOLKA I LOLKA W LESZNIELesznoLesznoWIELKOPOLSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3 W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 37 W OLSZTYNIEOlsztynOlsztynWARMIŃSKO-MAZURSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 4 "POD KASZTANEM"PruszkówPruszkowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 4 "KRÓLESTWO SKRZATÓW" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 43BytomBytomŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 "WESOŁA PIĄTECZKA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 56BytomBytomŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6 W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 58BytomBytomŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6 TĘCZOWA SZÓSTKALegionowoLegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 7 "KOLOROWE KREDKI" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 8 IM. CZERWONEGO KAPTURKA W LESZNIELesznoLesznoWIELKOPOLSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 9 ,,AKADEMIA PRZYGODY''LegionowolegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 9 "AKADEMIA UŚMIECHU" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 9 IM.JULIANA TUWIMABytomBytomŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR1LegionowoLegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR3 IM. KOSZAŁKA OPAŁKA W LEGIONOWIELegionowolegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 7 IM. JANUSZA KORCZAKALegionowolegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE „AKADEMIA KWADRAT”StarachowiceStarachowickiŚWIĘTOKRZYSKIE
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE POD KASZTANAMIGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE PROMYCZEKGdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE RADOSNY ZAKĄTEK BARBARA BUDZAN-PIEKARAGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 1 "TĘCZOWA JEDYNECZKA" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 1 "EKOLUDKI" W EŁKUEłkełckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
PRZEDSZKOLE NR 1 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 10 IM. MISIA USZATKA W KOSZALINIEKoszalinKoszalinZACHODNIOPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 10 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMITychyTychyŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 104 NA MISIOWEJ POLANIEWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 11ChorzówChorzówŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 11 IM. JANA BRZECHWYTychyTychyŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 111Wrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 12 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 13GdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 13 IM. MARII KOWNACKIEJ W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 133 ZDOLNY KRASNALWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 14 IM. JANUSZA KORCZAKA W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 14 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 15 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 16 IM. JANA BRZECHWYKoninKoninWIELKOPOLSKIE
PRZEDSZKOLE NR 17TychyTychyŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 17 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 18GdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 18ChorzówChorzówŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 183 W WARSZAWIEWarszawaWarszawaMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE NR 19TychyTychyŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 19Wrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 2 W BYTOWIEBytówBytowskiPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 2 W ŁAPACHŁapyBiałostockiPODLASKIE
PRZEDSZKOLE NR 20 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 21 "DEMPTUSIOWO"GdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 21ChorzówChorzówŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 21 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 21 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 22GdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 22TychyTychyŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 23GdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 23 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 24ChorzówChorzówŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 24 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 25GdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 26TychyTychyŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 25 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 27 MALUTKOWOGdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 28 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 29 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMITychyTychyŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 29ChorzówChorzówŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 29GdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 3LubskoŻarskiLUBUSKIE
PRZEDSZKOLE NR 3 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 31 "BAJECZKA"GdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 31 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 32 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 32 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 33 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 34 IM. MARII KONOPNICKIEJ W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 35 W KOSZALINIEKoszalinKoszalinZACHODNIOPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 35 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 39 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 4 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 4 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 40 DLA DZIECI ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 41 IM. JANA PAWŁA IIWrocław-Stare MiastoWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 41 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 42 POD MODRZEWIEMGdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 42 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 43 JANTAREKGdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 43 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 46 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 48 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 49 "BAJKOWY OGRÓD"GdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 49 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 5 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 51 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 51 KOLOROWY POCZĄTEKWrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 52 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 54 POD KASZTANAMIWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 54 "FANTAZJA" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY NR 3 PRZEDSZKOLE NR 57 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY NR 3 PRZEDSZKOLE NR 59 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 59 W GDYNIGdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 6ChorzówChorzówŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 60 IM. JANA BRZECHWY W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 62 STUMILOWY LASWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 63 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 64 "KUBUŚ PUCHATEK" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 66 "ŹRÓDEŁKO" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 67 "WESOŁE SKRZATY" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 68GdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 7 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 7 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 73 W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
PRZEDSZKOLE NR 75 "POD TĘCZĄ" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 77 DLA DZIECI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 74 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 8 "ZIELONY OGRÓD" Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMITychyTychyŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 8ChorzówChorzówŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 8 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 80GdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 84 "BURSZTYNOWY DOMEK" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 81 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 85 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 82 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 83 "KOLOROWE KREDKI" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 87 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 86 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 9GdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 9 "BURSZTYNEK" W KOSZALINIEKoszalinKoszalinZACHODNIOPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 88 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 9 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 99Wrocław-Stare MiastoWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IM. ŚW.JANA DE LA SALLEGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE MĄDRY MIŚ UJEŚCISKO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W RADOMIURadomRadomMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 11 W RADOMIURadomRadomMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 12 W RADOMIURadomRadomMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 14RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 15 W GŁOGOWIEGłogówgłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 17RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 21 W GŁOGOWIEGłogówgłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 23RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 23 W RADOMIURadomRadomMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 3RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 3 W ŁĘCZNEJŁęcznaŁęczyńskiLUBELSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 33 W RZESZOWIERzeszówRzeszówPODKARPACKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 36RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 4 IM. JULIANA TUWIMA W RADOMIURadomRadomMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 5 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W RADOMIURadomRadomMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 9RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE SŁONECZNA KRAINA JASIEŃ W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE SŁONECZNA KRAINA UJEŚCISKOGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE SŁONECZNA KRAINA OSOWAGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W GORZOWIE ŚLĄSKIMGorzów ŚląskiOleskiOPOLSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W PRZYWORACHPrzyworyopolskiOPOLSKIE
PRZEDSZKOLE PW. ŚW. RODZINY Z NAZARETUGdyniaGdyniaPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1 W WIELISZEWIEWieliszewlegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W ŁAJSKACHŁajskilegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 58 INTEGRACYJNE IM. JANA WILKOWSKIEGO W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W MIETNIOWIE IM. JANA LATUSKAMietniówWielickiMAŁOPOLSKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W ŚLĘZIEŚlęzawrocławskiDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W SKRZESZEWIESkrzeszewlegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W STARYCH JABŁONKACHStare JabłonkiOstródzkiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
PRZEDSZKOLE SIÓSTR ELŻBIETANEKGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE SPECJALNE IM. MAŁYCH BOHATERÓW W JASTRZĘBIU-ZDROJUJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM.MARII KONOPNICKIEJ W KAZIMIERZU DOLNYMKazimierz DolnyPuławskiLUBELSKIE
PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 39 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 10 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 1 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 2 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 4 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 3 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 5 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 6 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 7 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 9 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 8 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "AKADEMIA BAJKOWA DOLINA"Wrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE „KRAINA UŚMIECHU” W SOLCUSolecStaszowskiŚWIĘTOKRZYSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKAGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE BURSZTYNOWY KOMPASGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE DZIESIĄTKA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE GDAŃSKA AKADEMIA PRZEDSZKOLAKAGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWO-MUZYCZNE STARTGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KOLOROWE GNIAZDKOGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE LEONARDO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE LITTLE UMBRELLA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KIDSLABGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KRZYŚGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 W LWÓWKU ŚLĄSKIMLwówek ŚląskilwóweckiDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 10Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 11Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 ZIELONY DINEKZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 12 Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYMJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 15Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 13Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 14 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I ODDZIAŁEM SPECJALNYMJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 16 IM. MISIA USZATKAJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 17 IMIENIA MAJKI JEŻOWSKIEJJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 19Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 2Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 18Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 2 LEŚNY ZAKĄTEKZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 21Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 23Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 20Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 24Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 SKRZATZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 26Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 4Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 6Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 7Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 5Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 8Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE OCTOPUS W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE OLIMPIJCZYK W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE ORUŃSKA AKADEMIA PRZEDSZKOLAKAGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE PERŁOWA BUSOLAGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE SREBRNA KOTWICAGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE TIK-TAK W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W STROJCUStrojecoleskiOPOLSKIE
SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE W SZCZAWINIE KOŚCIELNYMSzczawin KościelnyGostynińskiMAZOWIECKIE
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W GDAŃSKU PRZEDSZKOLE SPECJALNE NR 78GdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA PODSTAWOWEGO I PRZEDSZKOLNEGO NR 1 W GDAŃSKU - PRZEDSZKOLE NR 61GdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY NR 1 PRZEDSZKOLE NR 2 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY NR 1 PRZEDSZKOLE NR 22 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY NR 2 PRZEDSZKOLE NR 11 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY NR 2 PRZEDSZKOLE NR 71 "DIAMENCIK" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO - PRZEDSZKOLE NR 44 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W GDAŃSKU - PRZEDSZKOLE SPECJALNE NR 72 O PROFILU TERAPEUTYCZNYMGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 11 - PRZEDSZKOLE NR 20 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 PRZEDSZKOLE NR 73 IM. JANA PAWŁA II W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 10 - PRZEDSZKOLE NR 62 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 PRZEDSZKOLE NR 16 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 PRZEDSZKOLE NR 58 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W GDAŃSKU PRZEDSZKOLE NR 13GdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 PRZEDSZKOLE NR 6 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7 PRZEDSZKOLE NR 23 "BURSZTYNEK" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9 - PRZEDSZKOLE NR 43 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 8 PRZEDSZKOLE NR 3 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 19Wrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 23Wrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOBIEGNIEWIEDobiegniewStrzelecko-drezdeneckiLUBUSKIE
GMINNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W WĄSOSZU GÓRNYMWąsosz GórnykłobuckiŚLĄSKIE
GMINNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZARNYM BORZECzarny BórWałbrzyskiDOLNOŚLĄSKIE
MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W KROŚNIEKrosnoKrosnoPODKARPACKIE
MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 8 W KROŚNIEKrosnoKrosnoPODKARPACKIE
ZESPÓŁ EDUKACYJNY W BOJADŁACHBojadłaZielonogórskiLUBUSKIE
ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA PODSTAWOWEGO I PRZEDSZKOLNEGO NR 1GdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ OŚWIATOWY W GARCZYNIEGarczynkościerskiPOMORSKIE
ZESPÓŁ OŚWIATOWY W ŻELKOWIE-KOLONIIŻelków-KoloniaSiedleckiMAZOWIECKIE
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. PIERWSZEJ KOMPANII KADROWEJ W BOLECHOWICACHBolechowicekieleckiŚWIĘTOKRZYSKIE
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KAZANOWIENowy KazanówKoneckiŚWIĘTOKRZYSKIE
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W NIEŚWINIUNieświńKoneckiŚWIĘTOKRZYSKIE
ZESPÓŁ PLACÓWEK SPECJALNYCH W LEGNICYLegnicaLegnicaDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ PUBLICZNYCH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WÓJCZYWójczabuskiŚWIĘTOKRZYSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W SIEDLCUSiedlecBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W STANISŁAWICACHStanisławiceBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GAWŁOWIEGawłówBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W BACZKOWIEBaczkówBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. JANA PAWŁA II W NIESZKOWICACH MAŁYCHNieszkowice MałeBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK NR 1KatowiceKatowiceŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK NR 2KatowiceKatowiceŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK PN. "CENTRUM DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH" W KRAKOWIEKraków-PodgórzeKrakówMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ MIEJSKICHGolub-DobrzyńGolubsko-dobrzyńskiKUJAWSKO-POMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGOJastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 SPECJALNYCH W KIELCACHKielceKielceŚWIĘTOKRZYSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3WołominwołomińskiMAZOWIECKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W BOŻKOWIEBożkówkłodzkiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5PłockPłockMAZOWIECKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 IM. JÓZEFA RYMERA W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 9Wrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W ŚWIDNIKUŚwidnikŚwidnickiLUBELSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 W GDYNIGdyniaGdyniaPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ PRYWATNYCH "TWOJA PRZYSZŁOŚĆ"SosnowiecSosnowiecŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH IM. LOTNIKÓW POLSKICH W MOSTACHMostyGoleniowskiZACHODNIOPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W CZERMINIECzerminpleszewskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W LUBIĄŻULubiążWołowskiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. MARII KONOPNICKIEJ W KOŚCIANIEKościanKościańskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 W ZIELONEJ GÓRZEZielona GóraZielona GóraLUBUSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM.UNICEF W RZESZOWIERzeszówRzeszówPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W NOWYM CZARNOWIENowe CzarnowoGryfińskiZACHODNIOPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH W EŁKUEłkEłckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH NR 2 W RZESZOWIERzeszówRzeszówPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCHKłodzkoKłodzkiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W BŁAŻOWEJBłażowaRzeszowskiPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W CIEKLINIECieklinJasielskiPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W KLEOSINIEKleosinBiałostockiPODLASKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W MIEŚCIE OBRZYCKOObrzyckoszamotulskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W OKRZEIOkrzejaŁukowskiLUBELSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W RADOMICACHRadomiceLipnowskiKUJAWSKO-POMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRUDNIKUPrudnikPrudnickiOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W SEROKOMLISerokomlaŁukowskiLUBELSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W STARYM OCHĘDZYNIEStary OchędzynWieruszowskiŁÓDZKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZCZYTNIKACH DUCHOWNYCHSzczytniki DuchownegnieźnieńskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W TUCHOWICZUTuchowiczłukowskiLUBELSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIADERNIEWiadernotomaszowskiŁÓDZKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W UŚCIU GORLICKIMUście GorlickiegorlickiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 1 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 3KatowiceKatowiceŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 5GdyniaGdyniaPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W CIEKOCINIECiekocinowejherowskiPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W RADWANICACHRadwanicepolkowickiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNYPokójNamysłowskiOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 2 W LEGIONOWIELegionowoLegionowskiMAZOWIECKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W SERBACHSerbygłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNO NR 5CzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-ZdrójŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W AUGUSTOWIEAugustówAugustowskiPODLASKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W CHORZOWIEChorzówChorzówŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W ŚWIDNIKUŚwidnikświdnickiLUBELSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 10KatowiceKatowiceŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 11 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 12 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 10 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2TychyTychyŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 IM. JANUSZA KORCZAKA W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W AUGUSTOWIEAugustówAugustowskiPODLASKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W GDYNIGdyniaGdyniaPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W WEJHEROWIEWejherowowejherowskiPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W GLIWICACHGliwiceGliwiceŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 IM. JANA PAWŁA II W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W GDYNIGdyniaGdyniaPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 24Wrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3CzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4Wrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4CzęstochowaCzęstochowaŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W GDYNIGdyniaGdyniaPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W WAŁBRZYCHUWałbrzychWałbrzychDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W TYCHACHTychyTychyŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W GDYNIGdyniaGdyniaPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9KatowiceKatowiceŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 8Wrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BORKOWIEBorkowoGdańskiPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁĄCEŁąkapszczyńskiŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KSIĄŻENICACHKsiążenicegrodziskiMAZOWIECKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KSIĄŻU WIELKIMKsiąż WielkimiechowskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁEBCZUŁebczPuckiPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W LUBAWCELubawkakamiennogórskiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PIASKUPiasekPszczyńskiŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RAKOWIERakówkieleckiŚWIĘTOKRZYSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SŁOWIKOWIESłowikowoSłupeckiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STOBNIE SIÓDMYMStobno SiódmeKaliskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STROJCUStrojecoleskiOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W TURZY ŚLĄSKIEJTurza ŚląskaWodzisławskiŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WITKOWICACHWitkowiceOświęcimskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WYSOKIEJWysokaWrocławskiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1 W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA IM. JANA PAWŁA II W CZECHACHCzechyZduńskowolskiŁÓDZKIE
ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 I PRZEDSZKOLA W ZAGNAŃSKUZagnańskKieleckiŚWIĘTOKRZYSKIE
ZESPÓŁ WCZESNEJ EDUKACJI NR 1GdyniaGdyniaPOMORSKIE
GDAŃSKI OŚRODEK PROMOCJI ZDROWIA I PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃGdańskGdańskPOMORSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA OCTOSCHOOLGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJŚroda ŚląskaśredzkiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 24 W KATOWICACHKatowiceKatowiceŚLĄSKIE
DOLNOŚLĄSKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 13 DLA UCZNIÓW NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH ORAZ Z INNYMI NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ WE WROCŁAWIUWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
KLUB MALUCHA DARIA BIELASTA I IZABELA KOSZARNA SPÓŁKA CYWILNAOstrzeszówOstrzeszowskiWIELKOPOLSKIE
KUJAWSKO-POMORSKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 DLA DZIECI I MŁODZIEZY SŁABO SŁYSZĄCEJ I NIESŁYSZĄCEJ IM. GEN. STANISŁAWA MACZKA W BYDGOSZCZYBydgoszczBydgoszczKUJAWSKO-POMORSKIE
MORSKA SZKOŁA PODSTAWOWOWA GDAŃSK-POŁUDNIEGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA GALILEO W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 11 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 12 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 13 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE DOMEK SĄSIEDZKI W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNY INTEGRACYJNY PUNKT PRZEDSZKOLNY - AKADEMIA MAŁEGO EUROPEJCZYKA IM. ŚW JANA PAWŁA II W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUNKT PRZEDSZKOLNY LISA RUDOSŁAWAGdańskGdańskPOMORSKIE
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W OLSZTYNIEOlsztynOlsztynWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OLSZTYNIEOlsztynOlsztynWARMIŃSKO-MAZURSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ "EDISON INTERNATIONAL SCHOOL"Warszawa, WilanówWarszawaMAZOWIECKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W MĘTOWIEMętówLubelskiLUBELSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 18 W KATOWICACHKatowiceKatowiceŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W JANKOWIE PRZYGODZKIMJanków PrzygodzkiOstrowskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-SPORTOWO-ARTYSTYCZNY W RADLINIERadlinWodzisławskiŚLĄSKIE
ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W MAKOWIE MAZOWIECKIMMaków MazowieckiMakowskiMAZOWIECKIE
ZESPÓŁ DO OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH NR 2 (16 PLACÓWEK)WarszawaWarszawaMAZOWIECKIE
STOWARZYSZENIE INICJATYWA ARKAGdyniaGdyniaPOMORSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA I PRZEDSZKOLE URSZULA MACZALSKAMostkiLUBUSKIE
AUTORSKIE CENTRUM EDUKACYJNE I STREFA TERAPII ZUSKA S.C.MarkiWołomińskiMAZOWIECKIE
OGÓLNOKRAJOWA UZUPEŁNIAJĄCA POLSKA SZKOŁA I PRZEDSZKOLE NA WĘGRZECHBudapesztINNE
Skip to content