Opinia 8

Platforma znacząco ułatwia pracę nauczyciela, pozwala na kontrolę ćwiczących, korygowanie prawidłowego wykonywanie poszczególnych ćwiczeń.

Opinia 7

Prezentacja ćwiczeń przez wirtualnego trenera znacząco ułatwia pracę nauczyciela. Umożliwia mi obserwację ćwiczących i  pomoc w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń.

Opinia 6

Dla nauczyciela jest to ułatwienie. Mam dzięki temu gotowe zestawy ćwiczeń, które mogę w każdym momencie wykorzystać.

Opinia 5

Wykorzystanie platformy daje nauczycielowi gotowe narzędzie pracy.

Opinia 4

Zajęcia z wirtualnym trenerem są profesjonalne, gdyż prezentowane ćwiczenia są właściwie pokazane przez prowadzących trening. Nauczyciel nie męczy się, nie wymyśla kolejnych ćwiczeń i ich nie prezentuje, co czasami było męczące i nie zawsze poprawne.

Opinia 3

Nauczyciel ma gotową formę lekcji wychowania fizycznego o różnorodnej tematyce i dobranej do wieku dziecka formie aktywności.

Opinia 2

  Daje duży komfort. Można wykorzystać panel do realizacji zajęć WF-u. Można też wykorzystać jako przerywnik podczas zajęć lekcyjnych w momencie, gdy nauczyciel widzi, że spada koncentracja uwagi uczniów, są rozkojarzeni, potrzebują pobudzenia.

Opinia 1

W sposób znakomity platforma pozwala na wzbogacenie i urozmaicenie zajęć WF-u w sytuacji braku dostępu do sali gimnastycznej lub niesprzyjających warunków pogodowych.