facebook instagram youtube

Po zalogowaniu otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Korzystając z FITSCHOOL:

MOTYWUJESZ

uczniów do działania

MASZ WPŁYW
na kształtowanie dobrych nawyków, poprzez stosowanie brain brake, 3-minutowej, aktywnej przerwy w zajęciach, dotleniającej mózg i poprawiającej koncentrację uwagi
ROZWIJASZ SIĘ

biorąc udział w certyfikowanych
szkoleniach prowadzonych przez
ekspertów

Jak uzyskać bezpłatny dostęp do platformy
FitSchool w 3 prostych krokach?
Obejrzyj film:

Odtwórz wideo

KROK 1

Placówka oświatowa uzyskuje status Partnera Programu FitSchool

wypełnij Oświadczenie Dyrektora Szkoły/Przedszkola o chęci przystąpienia Placówki Oświatowej do Programu (pobierz)

wyślij skan podpisanego Oświadczenia Dyrektora Szkoły/Przedszkola na adres kontakt@fitschool.pl

poczekaj na aktywację konta placówki

KROK 2

Nauczyciel rejestruje indywidualne konto użytkownika

sprawdź czy Twoja szkoła/przedszkole jest Partnerem Programu FitSchool

wypełnij elektroniczny formularz rejestracyjny

dołącz skan Zaświadczenia o współpracy ze szkołą/przedszkolem (pobierz)

poczekaj na aktywację konta indywidualnego

KROK 3

Korzystasz bezpłatnie i bez ograniczeń z treści i narzędzi Platformy FitSchool!

Lista placówek partnerskich:

NazwaMiejscowośćPowiatWojewództwo
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. JANA PAWŁA II W GIŻYCKUGiżyckogiżyckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JAKUBA WEJHERA W GÓRZEGóraWejherowskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MELCHIORA WAŃKOWICZA W CIGACICACHCigacicezielonogórskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. ORŁA BIAŁEGOGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. WOJSK OBRONY POWIETRZNEJ KRAJUGdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. BRYG. ANTONIEGO HEDY - SZAREGO W RADOSZYCACHRadoszycekoneckiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 133 IM. ORŁA BIAŁEGO W KRAKOWIEKraków-PodgórzeKrakówMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY RUTKIEWICZ WE WZIĄCHOWIE WIELKIMWziąchowo WielkieMilickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45GdyniaGdyniaPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM KMDR XAWEREGO CZERNICKIEGO W POGÓRZUPogórzepuckiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KOWNACKIEJ W SKUŁACHSkułygrodziskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 IM. DZIECI ZJEDNOCZONEJ EUROPY W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 8 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W GDAŃSKU IM. PRZYJACIÓŁ ZIEMIGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM.DZIECI ŚWIATA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 79 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 10 IM. POLONII W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 10 - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 IM. BUDOWNICZYCH PORTU PÓŁNOCNEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W OŁAWIEOławaOławskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 IM. STEFANII SEMPOŁOWSKIEJ W SZCZECINIESzczecinSzczecinZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. "BOLESŁAWA PRUSA" W POŚWIĘTNEMGołębieBiałostockiPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 IM. KPT. LEONIDA TELIGI W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 -SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DOROSŁYCH W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DIONIZEGO CZACHOWSKIEGOW STROMCUStromiecbiałobrzeskiMAZOWIECKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 IM. JANA PAWŁA II W WAŁBRZYCHUWałbrzychWałbrzychDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. KS. GRZEGORZA PIRAMOWICZA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. DR URSZULI MROCZKIEWICZ W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 IM. ADAMA MICKIEWICZA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM. WOJSKA POLSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W PARSĘCKUParsęckoszczecineckiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 IM. ANDRZEJA STRUGA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W MARGONINIEMargoninchodzieskiWIELKOPOLSKIE
GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 70 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. KPT. Ż. W. OLGIERDA BORCHARDTA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. PRYMASA TYSIĄCLECIARzeszówRzeszówPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM. KASZUBSKIEJ BRYGADY WOP W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI IM. JANA PARANDOWSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 IM. HETMANA STEFANA CZARNIECKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. GUSTAWA MORCINKA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W GDAŃSKU IM. KMDR PPOR. JANA GRUDZIŃSKIEGOGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 IM. TADEUSZA MAZOWIECKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KORCZAKA W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4 IM. GUSTAWA MORCINKA W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 49 IM. KS. BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI IM. ARMII KRAJOWEJ W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKISłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BAONU "NADBUŻAŃSKIEGO" AK W ŁOCHOWIEŁochówwęgrowskiMAZOWIECKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 10 W WAŁBRZYCHU IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHUWałbrzychWałbrzychDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. GEN. STEFANA "GROTA" ROWECKIEGOWrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. LUDWIKA WARYŃSKIEGO W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W TARNOWIETarnówTarnówMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM.STEFANA JARACZA W TARNOWIETarnówTarnówMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARIUSZA ZARUSKIEGOWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII DĄBROWSKIEJWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W CICIBORZE DUŻYMCicibór DużybialskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. WINCENTEGO POLAWrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. KMDRA POR. STANISŁAWA HRYNIEWIECKIEGO W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GRONOWIE GÓRNYMGronowo GórneElbląskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA NIEPOKOJA W ZGIERZUZgierzZgierskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W RZESZOWIERzeszówRzeszówPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 IM. PIOTRA WŁOSTOWICAWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 IM. E.PLATER W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 IM. JANA PAWŁA IIWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 IM. II TYSIĄCLECIA WROCŁAWIAWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 IM. BUDOWNICZYCH WROCŁAWIAWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30Wrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGOWrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA TREPCZYKA W MISZEWIEMiszewoKartuskiPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 IM. JANA HEWELIUSZA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 W GDAŃSKU - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANA PAWŁA IIGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 IM. PROF. JANA CZOCHRALSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W TUCHOMIUTuchomKartuskiPOMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W GRÓJCUGrójecGrójeckiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 60 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 57 IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 90 IM. PROF. STANISŁAWA TOŁPYWrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANA PAWŁA IIStargardStargardzkiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 37 IM. SZARYCH SZEREGÓW W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
MIEJSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PIEKARACH ŚLĄSKICHPiekary ŚląskiePiekary ŚląskieŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 59 IM. I DYWIZJI PANCERNEJ GEN. STANISŁAWA MACZKA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 IM. DANIELA GABRIELA FAHRENHEITA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 11- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. KAZIMIERZA SOŁTYSIKA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. NOBLISTÓW POLSKICHSzczecinekszczecineckiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. GEN. STANISŁAWA MACZKA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KRÓLA KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. NA BURSZTYNOWYM SZLAKU W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 69 IM GENERAŁA STANISŁAWA SOSABOWSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W GDAŃSKU - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18GdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W LEGNICYLegnicaLegnicaDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 IM. PROF. JERZEGO SAMPA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 1 W GDAŃSKU - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGOGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. JANA PAWŁA II W DĘBICYDębicadębickiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. KS. PROF. ALOJZEGO FRANCISZKA NOSALA W DĘBICYDębicaDębickiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II W NOWYM TARGUNowy TargNowotarskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W BIEGANOWIEBieganowoWrzesińskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W PETRYKOZACHPetrykozyDziałdowskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4 IM. ERAZMA JÓZEFA JERZMANOWSKIEGO W WIELICZCEWieliczkawielickiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH I MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 75 Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZOFII STRYSZOWSKIEJ W JANOWICACHJanowiceWielickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŚWIĘTOCHŁOWICACHŚwiętochłowiceŚwiętochłowiceŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OBROŃCÓW WESTERPLATTE W KOŹMICACH WIELKICHKoźmice WielkieWielickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW.KINGI W PODSTOLICACHPodstoliceWielickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 83 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 IM. ALFA LICZMAŃSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 IM. ZRZESZENIA KASZUBSKO-POMORSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 84 IM. JANA BRZECHWY W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ADAMA MICKIEWICZA W ZAWIERCIUZawiercieZawierciańskiŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 60 IM. POWSTANIA LISTOPADOWEGOWarszawaWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 IM. PROF. BOLESŁAWA IWASZKIEWICZAWrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. WANDY RUTKIEWICZWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 81 W GDAŃSKU IM. PROF. MICHAŁA SIEDLECKIEGOGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROSZYNIEDąbroszyngorzowskiLUBUSKIE
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KS.PROF. JÓZEFA TISCHNERA W TARNOWIETarnówTarnówMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. STANISŁAWA STASZICA W GŁOGOWIEGłogówGłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W ELBLĄGUElblągElblągWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GOLENIOWIEGoleniówGoleniowskiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 323 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓWUrsynówWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W GŁODOWIEGłodowokościerskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANNY I ANDRZEJA NOWAKÓW W OŻAROWIEOżarówlubelskiLUBELSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZCHOWIECzchówbrzeskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ZŁOTORYIZłotoryjaZłotoryjskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. HENRYKA BRODATEGO W ZŁOTORYIZłotoryjazłotoryjskiDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W STRZEGOMIUStrzegomświdnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W OKRZEIOkrzejaŁukowskiLUBELSKIE
ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA PODSTAWOWEGO I PRZEDSZKOLNEGO NR 1 W GDAŃSKU - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 87GdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDNEJ MAŁEJRudna MałarzeszowskiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SYBIRAKÓW W RAFAŁÓWCERafałówkabiałostockiPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 218 IM. MICHAŁA KAJKIWawerWarszawaMAZOWIECKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W ROGOŹNICYRogoźnicaBialskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM.KSIĄŻĄT RACIBORSKICHRacibórzRaciborskiŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM.JANA MATEJKI W BOCHNIBochniaBocheńskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. GUSTAWA MORCINKAOrzeszeMikołowskiŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9 - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM.MJRA MIECZYSŁAWA SŁABEGOGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 IM. GEN. JÓZEFA HALLERA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 26GdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 W GDAŃSKU SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91GdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KAZIMIERZU DOLNYMDąbrówkapuławskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W EŁKUEłkEłckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 222 IM. JANA BRZECHWYWolaWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W KUNOWIE IM.JANA BRZECHWYKunowostargardzkiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W MĘDRZECHOWIEMędrzechówdąbrowskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SULIKOWIESulikówZgorzeleckiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W ZAWIDOWIEZawidówzgorzeleckiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. OLIMPIJCZYKÓW POLSKICH W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W ANTOLCEAntolkamiechowskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGOPoznańPoznańWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. I ARMII WOJSKA POLSKIEGO W KOSZALINIEKoszalinKoszalinZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGOLublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA MONIUSZKIŁajskilegionowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA WYŻYKOWSKIEGO W POLKOWICACHPolkowicepolkowickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W PISARZOWICACH IM.PIASTÓW ŚLĄSKICHPisarzowiceśredzkiDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W SUCHEJSuchabiałobrzeskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. STANISŁAWA STASZICA W DĄBROWIE GÓRNICZEJDąbrowa GórniczaDąbrowa GórniczaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO W WYDMINACHWydminyGiżyckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 171 IM. STANISŁAWA STASZICAWesołaWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W BYTOWIEBytówBytowskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W BYTOWIEBytówBytowskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO POLA W STAWISZYNIEStawiszynKaliskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BRZEŹNICY- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W BRZEŹNICYBrzeźnicaWadowickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARCINA BIEMA W OLKUSZUOlkuszOlkuskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JELENIEJ GÓRZEJelenia GóraJelenia GóraDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO W GOSTKOWIEGostkowoBytowskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W SYCOWIESycówoleśnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WISZNIOWIEWiszniówHrubieszowskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA W KOMORNIKACHKomornikiPoznańskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA IIPiszPiskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ W CHOJNOWIEChojnówlegnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. SZARYCH SZEREGÓW W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIMPiotrków TrybunalskiPiotrków TrybunalskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W STRZELCACHStrzelceświdnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA MARUSARZAWojciechówLubelskiLUBELSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MIESZKA I W RADOMSKURadomskoRadomszczańskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 90 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W DOLICACHDoliceStargardzkiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA SYGIETYŃSKIEGO W BUKOWCU OPOCZYŃSKIMBukowiec OpoczyńskiOpoczyńskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W OGONOWICACH IM. ARMII KRAJOWEJOgonowiceOpoczyńskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KOCHANOWSKIEGOZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PAKOSŁAWIUPakosławRawickiWIELKOPOLSKIE
SZKOLA PODSTAWOWA NR 1 IM.GEN. FRANCISZKA KLEEBERGAZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W DANISZYNIEDaniszynOstrowskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W LASKOWICACHLaskowiceŚwieckiKUJAWSKO-POMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W HULCZUHulczeHrubieszowskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA TAK IMIENIA IRENY SENDLEROWEJOpoleOpoleOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W DZIERŻONIOWIEDzierżoniówdzierżoniowskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANUSZA KORCZAKASochaczewsochaczewskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 14 IM. BOHATERÓW WARSZAWY W WARSZAWIEUrsusWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.LECHA ALEKSANDRA KACZYŃSKIEGO W CHEŁCHACHChełchyEłckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZIEMI WARMIŃSKIEJ W BISZTYNKUBisztynekbartoszyckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W JAWORZNIEJaworznoJaworznoŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. STANISŁAWY JAWORSKIEJToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939ToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SIENNICYSiennicamińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W BIBICACHBibicekrakowskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KSIĘDZA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA W JAZGARZEWIEJazgarzewpiaseczyńskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. JANA PAWŁA II W OLEŚNICYOleśnicaOleśnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W BIAŁOŁĘCEBiałołękagłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W KAZIMIERZU DOLNYM SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGOKazimierz DolnypuławskiLUBELSKIE
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W GDAŃSKU SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 78GdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŚWIDNICYŚwidnicaświdnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. JANA WYŻYKOWSKIEGOLubinlubińskiDOLNOŚLĄSKIE
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGOToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW MONTE CASSINO W REMBIESZYCACHRembieszycejędrzejowskiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM. SZARYCH SZEREGÓW W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W CZELADZICzeladźBędzińskiŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W RAJBROCIERajbrotBocheńskiMAŁOPOLSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO W LIPNICY MUROWANEJLipnica MurowanabocheńskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARIANA REJEWSKIEGO W BIAŁYCH BŁOTACHBiałe BłotabydgoskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. STEFANA BATOREGO W ZAMOŚCIUZamośćZamośćLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W BOLESŁAWCU IM. KORPUSU OCHRONY POGRANICZABolesławiecWieruszowskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KRAŚNIKUKraśnikkraśnickiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.ŚW. KINGISanokSanockiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 IM. JANA III SOBIESKIEGOWrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. OFIAR STALAGU VIII C W ŻAGANIUŻagańżagańskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEBIESZCZANACHNiebieszczanySanockiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WĘGORZEWIEWęgorzewoWęgorzewskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 IM. JANA BRZECHWYWrocław-Stare MiastoWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SOSNOWICYSosnowicaparczewskiLUBELSKIE
DOLNOŚLĄSKA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 4 PRZY SZPITALU REHABILITACYJNYM HEMATOLOGICZNYM "ORLIK" W KUDOWIE-ZDROJUKudowa-ZdrójkłodzkiDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W GOCZAŁKOWIEGoczałkówświdnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W MYCIELEWIEMycielewonakielskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SPECJALNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PUCKU W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM W PUCKUPuckpuckiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. BIELSKIEGO W BIAŁEJBiałapajęczańskiŁÓDZKIE
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANA PAWŁA II WE WRZEŚNIWrześniaWrzesińskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KOWALIKowala DrugaopolskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 IM. ZASŁUŻONYCH LUDZI MORZA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97MokotówWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W LEŚNIOWIE WIELKIMLeśniów WielkizielonogórskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RATOWNIKÓW GÓRSKICH W KARPACZUKarpaczkarkonoskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W DAMIENICACHDamieniceBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. JANA PAWŁA II W NIESZKOWICACH MAŁYCH SZKOŁA PODSTAWOWA W NIESZKOWICACH MAŁYCHNieszkowice MałeBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W BOGUCICACH SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUCICACHBoguciceBocheńskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA BEMA W POGWIZDOWIEPogwizdówBocheńskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W DĄBROWICYDąbrowicaBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH W PROSZÓWKACH SZKOŁA PODSTAWOWA W PROSZÓWKACH IM. KSIĘDZA JÓZEFA SKWIRUTAProszówkiBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W ŁAPCZYCY SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ŁAPCZYCYŁapczycaBocheńskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W WĘGIERSKU IM.JÓZEFA SOŁTYKIEWICZAWęgierskGolubsko-dobrzyńskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. DR. HENRYKA JORDANAŁódź-GórnaŁódźŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGOŁódźŁódźŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. MELCHIORA WAŃKOWICZAŁódź-BałutyŁódźŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 173 IM. ŻOŁNIERZY DYWIZJI KOŚCIUSZKOWSKIEJŁódźŁódźŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA IIUjściepilskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W STROJCUStrojecoleskiOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W BUCZKUBuczekłaskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA SPORTOWA NR 6 IM. JANA PAWŁA II Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BRANIEWIEBraniewobraniewskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ALFREDA SZKLARSKIEGO W MYSŁOWICACHMysłowiceMysłowiceŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. KAROLA MIARKI W MYSŁOWICACHMysłowiceMysłowiceŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W WOLI GORYŃSKIEJWola GoryńskaradomskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W UWIELINACHUwielinypiaseczyńskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KOZŁOWIEKozłówradomskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 5 IM. GRYFITÓW W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W PRZEDMOŚCIUPrzedmościegłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. STANISŁAWA LIGONIAKatowiceKatowiceŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. F. KLEEBERGA W WOLI GUŁOWSKIEJWola GułowskałukowskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PŁKA STANISŁAWA KRÓLICKIEGO W IZABELINIEHornówekWarszawski ZachodniMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W PIŁAWIE GÓRNEJPiława GórnadzierżoniowskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1918/1919 W ZDZIECHOWIEZdziechowaGnieźnieńskiWIELKOPOLSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOPIENNIKU NADRZECZNYMŁopiennik NadrzecznyKrasnostawskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁUBNIEŁubnobytowskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 28GdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 IM. ALOJZEGO SZEWCZYKA W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W WĘGROWIEWęgrówWęgrowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 W DĄBROWIE GÓRNICZEJDąbrowa GórniczaDąbrowa GórniczaŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. 7 PUŁKU UŁANÓW LUBELSKICH W CYCOWIECycówłęczyńskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W PNIEWACHPniewySzamotulskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W GAWLIKACH WIELKICHGawliki WielkiegiżyckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W BEŁŻYCACHBełżyceLubelskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TYSIĄCLECIA PAŃSTWA POLSKIEGO W KRUSZWICYKruszwicainowrocławskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRZYJACIÓŁ ZIEMI W MARZĘCICACHMarzęcicenowomiejskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZIELONCEZielonkatucholskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W LIPIULipieNowosądeckiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W ROZTOCE-BRZEZINACHRoztoka-BrzezinyNowosądeckiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEŚNIKÓW POLSKICH W JENIŃCUJeniniecgorzowskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W MASANOWIEMasanówOstrowskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ONUFREGO KOPCZYŃSKIEGO W CZERNIEJEWIECzerniejewoGnieźnieńskiWIELKOPOLSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA KRYSIŃSKIEGO W RUDNIKACHRudnikibialskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W PRUSZCZU GDAŃSKIMPruszcz GdańskigdańskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W OLEŚNICYOleśnicaOleśnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W OLEŚNICYOleśnicaOleśnickiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W KRÓLIKU POLSKIMKrólik PolskikrośnieńskiPODKARPACKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. J. BEMARzekuńostrołęckiMAZOWIECKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWAWrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZYTNICYSzczytnicabolesławieckiDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WINCENTEGO WITOSA W POKOJUPokójnamysłowskiOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICHInowrocławInowrocławskiKUJAWSKO-POMORSKIE
"ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIKWawerWarszawaMAZOWIECKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUÑA W KRAKOWIEKraków-Nowa HutaKrakówMAŁOPOLSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BZINICY STAREJBzinica StaraoleskiOPOLSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MICHAŁA POLESKIEGO W ROKITNIE SZLACHECKIMRokitno SzlacheckiezawierciańskiŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W LEGIONOWIELegionowolegionowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO BURKA W GAŁKOWICACHGałkowicesandomierskiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W SZALEJOWIE GÓRNYMSzalejów GórnykłodzkiDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICHGogolewoTczewskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W DRUGNIDrugniaKieleckiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO PRZYBYSZEWSKIEGO W BEBELNIEBebelno-WieśwłoszczowskiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRONISŁAWA SOKOŁAOlszewnica StaralegionowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGOSkrzeszewlegionowskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYMONKOWIESzymonkówKluczborskiOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W SKAŁĄGACHSkałągikluczborskiOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM.ORLĄT LWOWSKICH W TARNOWIETarnówTarnówMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 354 IM. ADAMA ASNYKAPraga-PółnocWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W KOLUSZKACHKoluszkiŁódzki WschodniŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOSIŃCUŁosiniectomaszowskiLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO W BRZEZINACHBrzezinyBrzezińskiŁÓDZKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PLISKOWOLIPliskowolastaszowskiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5Starogard GdańskistarogardzkiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 IM. ADAMA MICKIEWICZA W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 12, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
II PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA ZESPOŁU OŚWIATOWO-KONSULTACYJNEGO "PROFESOR" SP. Z O.O.PłockPłockMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W JEŻACHJeżepiskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIMPiotrków TrybunalskiPiotrków TrybunalskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GORZOWIE WLKP.Gorzów WielkopolskiGorzów WielkopolskiLUBUSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. TRYBUNAŁU KORONNEGO W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIMPiotrków TrybunalskiPiotrków TrybunalskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W CHOJNIEChojnoRawickiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. JERZEGO KUKUCZKIPoznańPoznańWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANUSZA KORCZAKA W JUGOWICACHJugowicewałbrzyskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI PODŁĘŻNEJWola PodłężnaKonińskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŻOŁNIERZY Z MONTE CASSINO W POLANICY-ZDROJUPolanica-ZdrójKłodzkiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 IM. STANISŁAWA STASZICA W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA LIPOWE POLE SKARBOWELipowe Pole SkarboweskarżyskiŚWIĘTOKRZYSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 273 IM. DR. ALEKSANDRA LANDY W WARSZAWIE, SZKOŁA FILIALNA W WARSZAWIE IM. ZYGMUNTA SOKOŁOWSKIEGOBielanyWarszawaMAZOWIECKIE
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TWÓRCÓW LUDOWYCH W KUCZKOWIEKuczkówpleszewskiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. DOMINIKA MAJA W ZARASZOWIEZaraszówlubelskiLUBELSKIE
POZYTYWNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 1 PUŁKU SZWOLEŻERÓW JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W MALCANOWIEMalcanówotwockiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA AKADEMIA DOBREJ EDUKACJI IM. CZESŁAWA NIEMENA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM W JAROCINIEJarocinJarocińskiWIELKOPOLSKIE
MORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA DOBY W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W CHOJNICACHChojniceChojnickiPOMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA "OLIMPIJCZYK" W GDAŃSKU Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMIGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 6 SZKOŁA PODSTAWOWA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NR 94 IM. HANZY W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W OPOCZNIEOpocznoopoczyńskiŁÓDZKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KS WACŁAWA RABCZYŃSKIEGO W WASILKOWIEWasilkówBiałostockiPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. IZABELI BRANICKIEJ W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W CHWIRAMIEChwiramWałeckiZACHODNIOPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 391 IM. MACIEJA ALEKSEGO DAWIDOWSKIEGO PS. "ALEK"ŻoliborzWarszawaMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 57 IM. JANA KOCHANOWSKIEGOLublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. FRYDERYKA CHOPINALublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ZIEMI CHEŁMIŃSKIEJ W PODWIESKUPodwieskChełmińskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W DZIERŻONIOWIEDzierżoniówdzierżoniowskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W DRĄŻNEJDrążnasłupeckiWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 81 IM. WANDY RUTKIEWICZWrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. GEN. STANISŁAWA MACZKAWrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JÓZEFA MACKIEWICZAWrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. JERZEGO KUKUCZKI W MIKOŁOWIEMikołówMikołowskiŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GŁOGOWIEGłogówgłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W SIECHNICACHSiechniceWrocławskiDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 IM. OBROŃCÓW WESTERPLATTE W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 IM. STEFANA BANACHA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 IM. KAPITANA ŻEGLUGI WIELKIEJ TADEUSZA ZIÓŁKOWSKIEGOGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 36 IM. CZESŁAWA MIŁOSZA W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. HUGONA DIONIZEGO STEINHAUSAWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. DR KAZIMIERZA KARASIEWICZA W TUCHOLITucholaTucholskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W TRZEBINITrzebiniachrzanowskiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGOInowrocławinowrocławskiKUJAWSKO-POMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W BYTOWIEBytówBytowskiPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ -SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W PRUSZCZU GDAŃSKIMPruszcz GdańskiGdańskiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA ADAMA DE GARNIER W GŁĘBOWICACHGłębowicewołowskiDOLNOŚLĄSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA "UKRYTY DAR" W DĘBICYDębicadębickiPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 W GDAŃSKU SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 63 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W LESZNIE GÓRNYM IM. JANA BRZECHWYLeszno GórneżagańskiLUBUSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LIDZBARKU WARMIŃSKIMLidzbark WarmińskiLidzbarskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W JONINACHJoninytarnowskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRANOWICACHDobranowiceWielickiMAŁOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 13, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W KOSAKOWIEKosakowoPuckiPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ŚW. JANA PAWŁA IIZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO W LESZNIELesznoLesznoWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA WESOŁA GÓRAPoznań-Stare MiastoPoznańWIELKOPOLSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. MAŁGORZATY DYDEK W ZĄBKACHZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA HEVELIUS W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 403WolaWarszawaMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE NR 74 MAŁY PIEKARCZYKWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 61 GAJOWICKIE SKRZATYWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 4Wrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 121 ZIELONE PRZEDSZKOLEWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 6 NAD ODRĄWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 66 BAJKOLANDIAWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
BAJKOWY DOMEK PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
GMINNE PRZEDSZKOLE MARZEŃ I TALENTÓW W DOBROSZYCACHDobroszyceoleśnickiDOLNOŚLĄSKIE
GMINNE PRZEDSZKOLE NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIMSępólno KrajeńskieSępoleńskiKUJAWSKO-POMORSKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 2Mszana DolnaLimanowskiMAŁOPOLSKIE
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 5 W ZAMBROWIEZambrówZambrowskiPODLASKIE
MORSKIE PRZEDSZKOLE W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "MALI ODKRYWCY" W WAŁBRZYCHUWałbrzychWałbrzychDOLNOŚLĄSKIE
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE FUNDACJI POMOCY BIEDNYM DZIECIOM "UT UNUM SINT"ŚwidnicaświdnickiDOLNOŚLĄSKIE
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MAŁE MISIESzczawno-ZdrójwałbrzyskiDOLNOŚLĄSKIE
NIEPUBLICZNE ULUBIONE PRZEDSZKOLEZabrzeZabrzeŚLĄSKIE
POZYTYWNE PRZEDSZKOLE UNIWERSYTECKIE W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-JĘZYKOWE W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE IM. KUBUSIA PUCHATKAKudowa-ZdrójKłodzkiDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE IM."PRZYJACIÓŁ BAJEK"WojkowiceBędzińskiŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE INTEGRACYJNE NR 32 "TĘCZOWA DOLINA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE INTEGRACYJNE NR 5 IM. MISIA USZATKA W LEGIONOWIELegionowolegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE INTEGRACYJNE NR 8 "ZAMEK SKARBÓW" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 "ZACZAROWANY OGRÓD" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 10 "ŚWIAT FANTAZJI" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 10LegionowolegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 11 "CALINECZKA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 12 "NIEZAPOMINAJKA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 11 W LEGIONOWIELegionowoLegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 13 IM. JULIANA TUWIMA W BĘDZINIEBędzinbędzińskiŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 15 "KOLOROWY WIATRACZEK" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 15 IM. CZESŁAWA JANCZARSKIEGOToruńToruńKUJAWSKO-POMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 19 "SŁUPSKIEGO CHŁOPCZYKA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 21SłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 25 "KUBUŚ PUCHATEK" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 23 "PROMYCZEK" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 24 "SŁUPSKI NIEDŹWIADEK SZCZĘŚCIA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 31 "BAJKOWA KRAINA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3 W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 4 "POD KASZTANEM"PruszkówPruszkowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 4 "KRÓLESTWO SKRZATÓW" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 "WESOŁA PIĄTECZKA" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6 W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 7 "KOLOROWE KREDKI" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 9 ,,AKADEMIA PRZYGODY''LegionowolegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 9 "AKADEMIA UŚMIECHU" W SŁUPSKUSłupskSłupskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR1LegionowoLegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR3 IM. KOSZAŁKA OPAŁKA W LEGIONOWIELegionowolegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 7 IM. JANUSZA KORCZAKALegionowolegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE NR 1 "TĘCZOWA JEDYNECZKA" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 1 "EKOLUDKI" W EŁKUEłkełckiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
PRZEDSZKOLE NR 104 NA MISIOWEJ POLANIEWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 111Wrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 12 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 133 ZDOLNY KRASNALWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 14 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 15 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 16 IM. JANA BRZECHWYKoninKoninWIELKOPOLSKIE
PRZEDSZKOLE NR 17 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 183 W WARSZAWIEWarszawaWarszawaMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE NR 19Wrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 2 W BYTOWIEBytówBytowskiPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 2 W ŁAPACHŁapyBiałostockiPODLASKIE
PRZEDSZKOLE NR 21 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 24 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 28 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 3LubskoŻarskiLUBUSKIE
PRZEDSZKOLE NR 31 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 32 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 33 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 34 IM. MARII KONOPNICKIEJ W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 35 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 39 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 4 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 40 DLA DZIECI ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 41 IM. JANA PAWŁA IIWrocław-Stare MiastoWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 41 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 42 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 46 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 48 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 49 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 5 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 51 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 51 KOLOROWY POCZĄTEKWrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 52 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 54 POD KASZTANAMIWrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 54 "FANTAZJA" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY NR 3 PRZEDSZKOLE NR 57 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY NR 3 PRZEDSZKOLE NR 59 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 60 IM. JANA BRZECHWY W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 62 STUMILOWY LASWrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE NR 63 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 64 "KUBUŚ PUCHATEK" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 66 "ŹRÓDEŁKO" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 67 "WESOŁE SKRZATY" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 68GdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 7 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 73 W LUBLINIELublinLublinLUBELSKIE
PRZEDSZKOLE NR 75 "POD TĘCZĄ" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 77 DLA DZIECI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 74 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 8 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 80GdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 84 "BURSZTYNOWY DOMEK" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 81 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 85 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 82 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 83 "KOLOROWE KREDKI" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 87 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 86 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 88 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 9 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE NR 99Wrocław-Stare MiastoWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IM. ŚW.JANA DE LA SALLEGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE MĄDRY MIŚ UJEŚCISKO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 15 W GŁOGOWIEGłogówgłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 21 W GŁOGOWIEGłogówgłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 3 W ŁĘCZNEJŁęcznaŁęczyńskiLUBELSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 33 W RZESZOWIERzeszówRzeszówPODKARPACKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 9RzeszówRzeszówPODKARPACKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE SŁONECZNA KRAINA JASIEŃ W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE SŁONECZNA KRAINA UJEŚCISKOGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE SŁONECZNA KRAINA OSOWAGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W GORZOWIE ŚLĄSKIMGorzów ŚląskiOleskiOPOLSKIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W PRZYWORACHPrzyworyopolskiOPOLSKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1 W WIELISZEWIEWieliszewlegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W ŁAJSKACHŁajskilegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 58 INTEGRACYJNE IM. JANA WILKOWSKIEGO W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W MIETNIOWIE IM. JANA LATUSKAMietniówWielickiMAŁOPOLSKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W ŚLĘZIEŚlęzawrocławskiDOLNOŚLĄSKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W SKRZESZEWIESkrzeszewlegionowskiMAZOWIECKIE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W STARYCH JABŁONKACHStare JabłonkiOstródzkiWARMIŃSKO-MAZURSKIE
PRZEDSZKOLE SIÓSTR ELŻBIETANEKGdańskGdańskPOMORSKIE
PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM.MARII KONOPNICKIEJ W KAZIMIERZU DOLNYMKazimierz DolnyPuławskiLUBELSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 10 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 1 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 2 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 4 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 3 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 5 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 6 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 7 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 9 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 8 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "AKADEMIA BAJKOWA DOLINA"Wrocław-FabrycznaWrocławDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKAGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE BURSZTYNOWY KOMPASGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE DZIESIĄTKA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE GDAŃSKA AKADEMIA PRZEDSZKOLAKAGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWO-MUZYCZNE STARTGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KOLOROWE GNIAZDKOGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE LEONARDO W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE LITTLE UMBRELLA W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KIDSLABGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KRZYŚGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 W LWÓWKU ŚLĄSKIMLwówek ŚląskilwóweckiDOLNOŚLĄSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 ZIELONY DINEKZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 2 LEŚNY ZAKĄTEKZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 SKRZATZąbkiwołomińskiMAZOWIECKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE OCTOPUS W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE OLIMPIJCZYK W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE ORUŃSKA AKADEMIA PRZEDSZKOLAKAGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE PERŁOWA BUSOLAGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE SREBRNA KOTWICAGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE TIK-TAK W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W STROJCUStrojecoleskiOPOLSKIE
SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE W SZCZAWINIE KOŚCIELNYMSzczawin KościelnyGostynińskiMAZOWIECKIE
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W GDAŃSKU PRZEDSZKOLE SPECJALNE NR 78GdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA PODSTAWOWEGO I PRZEDSZKOLNEGO NR 1 W GDAŃSKU - PRZEDSZKOLE NR 61GdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY NR 1 PRZEDSZKOLE NR 2 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY NR 1 PRZEDSZKOLE NR 22 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY NR 2 PRZEDSZKOLE NR 11 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY NR 2 PRZEDSZKOLE NR 71 "DIAMENCIK" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO - PRZEDSZKOLE NR 44 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W GDAŃSKU - PRZEDSZKOLE SPECJALNE NR 72 O PROFILU TERAPEUTYCZNYMGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 11 - PRZEDSZKOLE NR 20 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 PRZEDSZKOLE NR 73 IM. JANA PAWŁA II W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 10 - PRZEDSZKOLE NR 62 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 PRZEDSZKOLE NR 16 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 PRZEDSZKOLE NR 58 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W GDAŃSKU PRZEDSZKOLE NR 13GdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 PRZEDSZKOLE NR 6 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7 PRZEDSZKOLE NR 23 "BURSZTYNEK" W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9 - PRZEDSZKOLE NR 43 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 8 PRZEDSZKOLE NR 3 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 19Wrocław-KrzykiWrocławDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 23Wrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOBIEGNIEWIEDobiegniewStrzelecko-drezdeneckiLUBUSKIE
GMINNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W WĄSOSZU GÓRNYMWąsosz GórnykłobuckiŚLĄSKIE
MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 8 W KROŚNIEKrosnoKrosnoPODKARPACKIE
ZESPÓŁ EDUKACYJNY W BOJADŁACHBojadłaZielonogórskiLUBUSKIE
ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA PODSTAWOWEGO I PRZEDSZKOLNEGO NR 1GdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ OŚWIATOWY W GARCZYNIEGarczynkościerskiPOMORSKIE
ZESPÓŁ OŚWIATOWY W ŻELKOWIE-KOLONIIŻelków-KoloniaSiedleckiMAZOWIECKIE
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. PIERWSZEJ KOMPANII KADROWEJ W BOLECHOWICACHBolechowicekieleckiŚWIĘTOKRZYSKIE
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KAZANOWIENowy KazanówKoneckiŚWIĘTOKRZYSKIE
ZESPÓŁ PLACÓWEK SPECJALNYCH W LEGNICYLegnicaLegnicaDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ PUBLICZNYCH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WÓJCZYWójczabuskiŚWIĘTOKRZYSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W SIEDLCUSiedlecBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W STANISŁAWICACHStanisławiceBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GAWŁOWIEGawłówBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W BACZKOWIEBaczkówBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. JANA PAWŁA II W NIESZKOWICACH MAŁYCHNieszkowice MałeBocheńskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK NR 1KatowiceKatowiceŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK PN. "CENTRUM DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH" W KRAKOWIEKraków-PodgórzeKrakówMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ MIEJSKICHGolub-DobrzyńGolubsko-dobrzyńskiKUJAWSKO-POMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 SPECJALNYCH W KIELCACHKielceKielceŚWIĘTOKRZYSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3WołominwołomińskiMAZOWIECKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W BOŻKOWIEBożkówkłodzkiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 9Wrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W CZERMINIECzerminpleszewskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W LUBIĄŻULubiążWołowskiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. MARII KONOPNICKIEJ W KOŚCIANIEKościanKościańskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 W ZIELONEJ GÓRZEZielona GóraZielona GóraLUBUSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM.UNICEF W RZESZOWIERzeszówRzeszówPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W NOWYM CZARNOWIENowe CzarnowoGryfińskiZACHODNIOPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH NR 2 W RZESZOWIERzeszówRzeszówPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W CIEKLINIECieklinJasielskiPODKARPACKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W MIEŚCIE OBRZYCKOObrzyckoszamotulskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W OKRZEIOkrzejaŁukowskiLUBELSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZCZYTNIKACH DUCHOWNYCHSzczytniki DuchownegnieźnieńskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W TUCHOWICZUTuchowiczłukowskiLUBELSKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIADERNIEWiadernotomaszowskiŁÓDZKIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W UŚCIU GORLICKIMUście GorlickiegorlickiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 1 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W CIEKOCINIECiekocinowejherowskiPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W RADWANICACHRadwanicepolkowickiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNYPokójNamysłowskiOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 2 W LEGIONOWIELegionowoLegionowskiMAZOWIECKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W SERBACHSerbygłogowskiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W AUGUSTOWIEAugustówAugustowskiPODLASKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W ŚWIDNIKUŚwidnikświdnickiLUBELSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 11 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W BIAŁYMSTOKUBiałystokBiałystokPODLASKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W AUGUSTOWIEAugustówAugustowskiPODLASKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W WEJHEROWIEWejherowowejherowskiPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W GLIWICACHGliwiceGliwiceŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 IM. JANA PAWŁA II W RYBNIKURybnikRybnikŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 24Wrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4Wrocław-Psie PoleWrocławDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W WAŁBRZYCHUWałbrzychWałbrzychDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 8Wrocław-ŚródmieścieWrocławDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁĄCEŁąkapszczyńskiŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KSIĄŻENICACHKsiążenicegrodziskiMAZOWIECKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KSIĄŻU WIELKIMKsiąż WielkimiechowskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁEBCZUŁebczPuckiPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W LUBAWCELubawkakamiennogórskiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RAKOWIERakówkieleckiŚWIĘTOKRZYSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SŁOWIKOWIESłowikowoSłupeckiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STOBNIE SIÓDMYMStobno SiódmeKaliskiWIELKOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STROJCUStrojecoleskiOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WITKOWICACHWitkowiceOświęcimskiMAŁOPOLSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WYSOKIEJWysokaWrocławskiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ WCZESNEJ EDUKACJI NR 1GdyniaGdyniaPOMORSKIE
GDAŃSKI OŚRODEK PROMOCJI ZDROWIA I PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃGdańskGdańskPOMORSKIE
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA OCTOSCHOOLGdańskGdańskPOMORSKIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJŚroda ŚląskaśredzkiDOLNOŚLĄSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 24 W KATOWICACHKatowiceKatowiceŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 DLA DZIECI I MŁODZIEZY SŁABO SŁYSZĄCEJ I NIESŁYSZĄCEJ IM. GEN. STANISŁAWA MACZKA W BYDGOSZCZYBydgoszczBydgoszczKUJAWSKO-POMORSKIE
MORSKA SZKOŁA PODSTAWOWOWA GDAŃSK-POŁUDNIEGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 11 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 12 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 13 W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE DOMEK SĄSIEDZKI W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
PUBLICZNY INTEGRACYJNY PUNKT PRZEDSZKOLNY - AKADEMIA MAŁEGO EUROPEJCZYKA IM. ŚW JANA PAWŁA II W GDAŃSKUGdańskGdańskPOMORSKIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-SPORTOWO-ARTYSTYCZNY W RADLINIERadlinWodzisławskiŚLĄSKIE
ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W MAKOWIE MAZOWIECKIMMaków MazowieckiMakowskiMAZOWIECKIE
ZESPÓŁ DO OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH NR 2 (16 PLACÓWEK)WarszawaWarszawaMAZOWIECKIE
W tej witrynie używamy plików cookie, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dalsze korzystanie z tej witryny będzie uważane za zgodę. Ok, zgadzam się Nie, chcę więcej informacji
Skip to content